Focus ST 08' / pomarańcza Krisa

Kris1976, 28.05.2012, 00:10 « poprzedni - następny »

Kris1976

dzięki
ma ktoś wiedzę gdzie w W-wie/lub okolicach zmierzę bicie piasty ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

GIZIU

Cześć Kris, miło było spotkać 15min temu na trasie NDM-Wwa :) Początkowo myślałem że mi siedzi na tyłku jakiś Mondziak TDCI, a tu proszę jaki surprise :)

Kris1976

Sorki za podjeżdżanie , ale musiałem obadać z kim mam do czynienia ... przez dłuższą chwilę nie byłem pewny czy to prawdziwy STek czy podrabiane Tdci ...tym bardziej że znaczka ST nie masz. Dobrze się maskujesz :) Trza się zgadać na jakiś mini spocik, z Legionowa jestes ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

GIZIU

Hehe, to coś źle patrzyłeś bo znaczek ST jest :) Mój to 100% seria ze wszystkimi oznaczeniami. Jak mnie wyprzedziłeś to też myślałem początkowo że to jakiś TDCI-ST-RS-owy ulep :D Ale jak zobaczyłem wlepy FKP i zjarzyłem mody to od razu wiedziałem że to Ty :) Jestem z Jabłonny ale mieszkam tam gdzie skręciłem.

Kris1976

Nie widziałem gdzie skręciłeś ;) tak szybko znikałeś mi we wstecznym lusterku  ...:evil:
a na poważnie to nie sądziłem że mam w pobliżu eSTekowicza... ja z Tarchomina:)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

GIZIU

W NDM jest granatowy ST i kiedyś był pomarańcz. Jeszcze ulice dalej ode mnie jest zielony RS (W0 FROG) ;) Znikałem Ci w lusterku bo tam gdzie cisnąłeś miałem konkretnego dzwona i mam uraz...Zresztą jeszcze na letnich pomykam

Kris1976

Froga znam, nie osobiście (bo go na żadnym forum nie ma...) ale plącze się gość niemiłosiernie po Tarchominie a mieszka może 1 km ode mnie
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

przemas10m

Kris myslales kiedys na hamulcami wiec przypadkiem znalazlem  takie cos :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.brakes.pl/product_info.php/zestaw-hamulcowy-movit-performance-370x35mm-4p-p-17021?cPath=41470_41471_41773_42255_42256
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

T

Bardzo rozsądny wybór do Focusa ST. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

Powariowali !
to jest cena połowy ST-ka  :stupid:
na tą chwilę zostaje EBC + Ferrodo aż się zjedzie. Nie jest to mistrzostwo świata, ale serie nakrywa czapką !
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

W Volvo XC90 (bodaj w wersji V8) są tarcze 330 mm, a rozstaw ten sam -- 5x108. Pytanie, jakie obsadzenie. Ale pewnie dałoby się dopasować. Te 10 mm więcej w średnicy powinny dać bardzo wyraźną zmianę na plus.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

przemas10m

wiem ze cena Kosmiczna i sam nigdy bym takich nie kupil, pokazałem z ciekawości bo nie sadzilem ze tyle moga kosztowac hamulce do fokusa :D
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

Kris1976

no fakt ciekawostka kto kupuje heble do focusa za taką kasiorę. Chyba że bogaci sponsorzy kierowców rajdowych do Focusów WRC !? ;)
Ja myślałem o tym
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://j-w-racing.co.uk/product.php/7746/2913/k_sport_8_piston_356mm_big_brake_kit___ford_focus_st
ale 5 koła nadal odstrasza, nie wiem czy szpera nie lepsza za te pieniądze?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Ry2y

A co, źle wam foki hamują? Z drugiej strony do takich hamulców to już raczej przydałyby się jakieś pro slicki na lato. Bo co z tego jak koła dęba staną, jak auto popłynie na nie sportowych oponach :)
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

przemas10m

jezdzilem Impreza wrx zrobiona na 300KM co miala K-sporty i powiem ci ze tj masakra jak to hamuje, nawet na zwykłych oponach, ale tamte mialy cos kolo 330mm a przy takich hamulcach kazde 10 mm robi duza robote, wiec takie 370mm Movita to musi powodowac wbijanie zebow w szybe :D
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM