Focus ST 08' / pomarańcza Krisa

Kris1976, 28.05.2012, 00:10 « poprzedni - następny »

Ry2y

Ja tez jeździłem subraką 360 koników przygotowaną do rajdów. Kierownica z prawej strony bo japońska. Klatka była, a przez podłogę widziałem ziemię. Ważyła 1200 kg. W środku nic nie było tylko blacha i kubełki. Nawet szyb się nie dało odkręcić. Hamulce były jak kosa, ale myślę że w przednionapędowej foce, rozkład sił hamowania, jak i opony będą mieć znaczenie choćby dla głupich systemów ESP, ABS itd...
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

Kris1976

Mały update
Duperele co prawda... ale zawsze to jakieś "modzenie" ;)

1. podstopnica, kupiona za grosze a pasi jak z katalogu MSDesign

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



2.... i już nie za grosze, ale musiałem mieć te maleństwa ! końcówki milltec-a GT100 śr. 4"

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.






Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Zajebiaszcze końcówki, ja będę zmieniał na takie z cienkiej blachy jak ma vtec :D

Wukanio

2... i już nie za grosze, ale musiałem mieć te maleństwa! końcówki milltec-a GT100 śr. 4"

Kris kupiłeś u nas czy sprowadzane i ile tych groszy poszło bo myślę żeby sobie wstawić do oryginalnego tłumika większe końcówki...

Kris1976

Cytat: wilhelm w 18.01.2013, 00:09Zajebiaszcze końcówki, ja będę zmieniał na takie z cienkiej blachy jak ma vtec
vtec ma 2 kominy !  :stupid:
... akurat mi cienka blacha nie za bardzo podchodzi , ale jak zwykle to kwestia gustu;



« Dodane: 19.01.2013, 17:04 »

Cytat: Wukanio w 19.01.2013, 08:51Kris kupiłeś u nas czy sprowadzane i ile tych groszy poszło bo myślę żeby sobie wstawić do oryginalnego tłumika większe końcówki...
sprowadzanie z UK
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Wukanio

jak założysz zrób video na originale i z końcówkami dla porównania bo jestem ciekawy..

Kris1976

Ja juz dawno nie mam ori koncowek...;-) przelot wydech i rzezbione koncowki, ktore sa troche nijakie...stad zmiana, a sam tego nie bede motowal, nie znam sie na spawaniu. Zrobie fotko jak bedzie gotowe !

« Dodane: 20.01.2013, 10:59 »

Apropos wpadnij kiedys na spota, fajni ludkowie, fajne mody. Zajarasz sie bardziej i zaczniesz modzic;-)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Tego sie nie spawa tylko naklada i skreca obejma :)

Kris1976

...o ile średnica rur z tłumika końcowego/lub końcówek będzie pasowała
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Wukanio

Cytat: Kris1976 w 20.01.2013, 10:56
Ja juz dawno nie mam ori koncowek...;) przelot wydech i rzezbione koncowki,
A masz może fotki wydechu na którym aktualnie śmigasz i tych końcówek jak są jakieś ładne to może bym je odkupił od ciebie i zamontował w swoim ori wydechu bo na cały mnie nie stać aktualnie... a zawsze większe końcówki lepiej wyglądają :}

wilhelm

Jak chcesz żeby było głośniej to wstaw decata 2.5" i wytnij środkowy przelotowy tłumik. Wtedy brzmi to groźnie :D


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=VhMY8uC-nJU

Kris1976

Cytat: Wukanio w 22.01.2013, 13:31
A masz może fotki wydechu na którym aktualnie śmigasz i tych końcówek jak są jakieś ładne to może bym je odkupił od ciebie i zamontował w swoim ori wydechu bo na cały mnie nie stać aktualnie... a zawsze większe końcówki lepiej wyglądają :}

Fotek wydechu raczej nie znajdę.  Ale będę miał okazję zrobić w czwartek. Ogólnie całość nierdzewka, 3", de-cat, na 3 tłumikach. Końcówka aktualna 3,5" dla przypomnienia (bo gdzieś już wrzucałem to foto)
Jedyna taka ... bo złota a nie srebrna chociaż foto tego nie oddaje do końca

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us




« Dodane: 22.01.2013, 16:05 »

Cytat: wilhelm w 22.01.2013, 14:11
Jak chcesz żeby było głośniej to wstaw decata 2.5" i wytnij środkowy przelotowy tłumik. Wtedy brzmi to groźnie :D


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=VhMY8uC-nJU
Dobre ! chociaż do podniesienia w przyszłości mocy nie wiele daje poza (miłym) hałasem
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Wukanio

Wydają się większe od oryginalnych jak założysz kupne to daj temat Kris za ile byś puścił te na których jeszcze latasz...?

wilhelm

Nie tyle wydają co są większe. 3.5" w porównaniu do serii 3" :D

vtec