Focus ST 08' / pomarańcza Krisa

Kris1976, 28.05.2012, 00:10 « poprzedni - następny »

GIZIU

Nowy MKIII mi się podoba ale absolutnie nie w tym kolorze. Czarnego bym chętnie łyknął. Inne felgi i jest szał.

Kris1976

Cytat: Essio w 26.02.2013, 20:53Tak czy siak, nie dla mojej kieszeni. Także szybciej kupię MKII, które jest super. Smiley
Wersja MKIII z sesji była w max wypasie, cena kosmiczna 140 tysi.... jak sobie pomyślę co za to można kupić to zastanawiam się co oni sobie myśleli ustalając tą kwotę. Powinno być max 95-100 tys. + ewentualnie dopłata do navi i skóry, reszta w podstawie powinna być!
Cytat: wild_weasel w 26.02.2013, 21:45
Biedny Focus MkIII... ja też wolę MkII :) Kris, swoim eSTekiem zniweczyłeś starania nowych projektantów Forda :D
Znakomite fotki!
Dzięki ale jeszcze parę spraw jest do ogarnięcia, przede wszystkim nowe końcówki wydechu i eibachy (bo dupka trochę za bardzo sterczy do góry ;)




« Dodane: 03.03.2013, 15:54 »

Cytat: GIZIU w 27.02.2013, 09:27
Nowy MKIII mi się podoba ale absolutnie nie w tym kolorze. Czarnego bym chętnie łyknął. Inne felgi i jest szał.
eee tam , ja mam na co dzień czarne auto ... brudne jest max po 2 dniach od umycia.... nigdy więcej czarnego.
A felgi w MK3 są w sumie takie same jak MK2. Wzór ten sam.
Fajna opcja to kombi ST ! taki będzie dla mnie ciekawy ale za 2,3 lata. Za nówki ma cenę zaporową
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Wukanio

A nowe końcówki milteka 4'' założone ???

Kris1976

eee no wiesz, trochę leń się zrobiłem ostatnio, ale już lada moment i umawiam się na podmiankę. Potem wypucuje aktualne i wrzucę Ci foty !
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Kris1976

Takie cuś się ukazało ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://autokult.pl/2013/03/11/ford-f...ii-autokult-pl

« Dodane: 12.03.2013, 16:46 »

teraz działa
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://autokult.pl/2013/03/11/ford-focus-st-mk-ii-autokult-pl
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Dyfuzor przed malowaniem miałeś zrobiony na gładko czy nadal jest chropowata powierzchnia?

Kris1976

...ani to , ani to  ;)
dyfuzor jest polakierowany lakierem transparent a potem oklejony czarną błyszczącą folią
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Fotomotive

Widziałem fotki na Autokulcie, Twoje auto się prezentuje duuuużo lepiej od mk III :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Foto moto dla każdego

Kris1976

...duuużo lepiej to jest teraz!
łożyska mcpersona wymienione + poduszki + eibach pro kit + stab whiteline + geometria rzecz jasna i ... to auto powinno tak właśnie jeździć od początku !! nie nurkuje przy hamowaniu, stabilny, dużo pewniejszy na łukach, łatwiej go kontrolować, granica przyczepności przesunęła się daleko , na razie  nie potrafię wychwycić utraty komfortu (może minimalnie twardszy ,a spodziewałem się że plomby wypadną a tu miłe zaskoczenie). Inne auto...lepsze ! dziwie się że taki z fabryki nie wyjeżdżał. Kawał pręta jeden prosty, drugi poskręcany a taka różnica.

Ori vs whiteline
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Stab robi robotę, a w rezerwie jest jeszcze opcja hard, na razie lata na soft
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Dupa już nie sterczy !
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Wukanio

ładnie leży u mnie pieje jak głupia może też się pokuszę.

Kris1976

Osiągnięty efekt - i nie chodzi o wizualny a o prowadzenie - jest wart każdej złotówki !
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

A tak się bałeś

Kris1976

...bo nie chciałem betona a nie mialem wczesniej doświadczeń z glebą. Czasem zdarza mi  sie wycieczka przez pół PL a balem sie ze znowu przedobrze (juz mi sie to zdarzylo pare razy)... niepotrzebnie;-) chociaz na letniej gumie bedzie twardziej ale i stabilniej!
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

DawPi

I jak tam wrażenia po dłuższym czasie? :)
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

Kris1976

Rewelacja, nie zmieniam zdania. ... jak na zimowej gumie już jest tak jak teraz to letni Bridgestone tylko poprawi stabilność a mam jeszcze w zapasie stab w opcji hard. Na razie latam na soft... a już łuki przy 160km/h łyka jak dziki (wcześniej w tych samych miejscach przy podobnych prędkościach było nerwowo i niepewnie), ronda też ;)
Komfort w zasadzie pozostał na starym poziomie. Trzeba uważać na podjazdach, zjazdach i innych polnych dojazdówkach. To chyba jedyny minus.
Dobrze wydana kapucha ! jak nie masz jeszcze na pokładzie duetu stab+sprężyna to przesuń w priorytetach na 1 miejsce. Warto!
Była pomarańcza ST...czas na RSa !