Spontan! Spocik Chrzanów 10 października godzina 12 parking CH MAX!!!!

eng, 23.06.2010, 23:15 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Chłopaki nie ma sie co kłucic nie wazne gdzie!!! ważne że był
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

dobrze cinkciarz mowi, zajebiscie ze w ogóle coś sie dzieje na forum w naszym NA RAZIE "skromnym" klubiku :) obecnie
szaleje nad morzem wiec dostep do forum mam tylko z komórki, ale spokojnie. bede sledzi najważniejsze wątki. jak wroce to spocik obowiazkowy :D pozdrowienia z nad morza panowie.

wojoo

Cytat: wilhelm w 24.07.2010, 02:24
obecnie
szaleje nad morzem wiec dostep do forum mam tylko z komórki, ale spokojnie. bede sledzi najważniejsze wątki. pozdrowienia z nad morza panowie.

nie zmarzles tam jeszcze ;)?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

WojtasS

no pięknie spotujecie...a nawet nie dacie znać :(
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

eng

Wojtek ten spot był bardzo spontaniczny. Wróciłem w tym samym dniu z nad morza akurat Weksla był w Trzebini to podjechał a Cinkciarz tak czy siak się tu wybierał.

Cinkciarz

Cytat: eng w 23.06.2010, 23:15
Witam.

Wojtass, Cinkciarz, Weksla, Snajper kiedy klecimy jakiegoś spota w Chrzanowie lub okolicach? Ps. oczywiście wszyscy inni też są zaproszeni. Hehe.

Wojtass w pierwszym poście zostałeś uwzględniony  8)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Polarny

A mnie nadal ciekawi czym kierowaliście się wybierając miejsce spotkania (-:

Sorki, ale po prostu nie mogę ...  :D :D :D

T

Cytat: Polarny w 24.07.2010, 17:49
A mnie nadal ciekawi czym kierowaliście się wybierając miejsce spotkania (-:
Może liczyli na dodatkowych zlotowiczów? :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

no panowie dzisiaj lało cały dzien wiec za bardzo nie dalo sie "odpoczywac". ale jeszcze mamy 4 cale dni wiec napewno cos sie wydarzy :d z reguły jestem skromny ale dzis mam urodzinki wiec sie nie oszczędzam :d :d  musimy to jakos oblac jak wroce, hehe ;)

eng

Wszystkiego dobrego kolego. To kiedy wpadniesz do nas na jakiś zlocik w Chrzanowie?

Polarny

W nagrodę będziesz mógł walnąć sobie setę  ... ze znicza  :evil:

eng

Dziś spot w Chrzanowie. Zapisało się ok 10 osób. Nie z estedriversowanych oczywiście zaprosimy na nasze forum:d do zobaczenia o 16 pod parkingiem biedronki. Relacje zdamy po spotkaniu.

GaBB

Darek bierzesz wizytóweczki?:):)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

Cinkciarz

Kolejny spot w Chanowie proszę zrobić 22sierpnia bo wtedy będę w Polsce niestety bez mondeo
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: eng w 08.08.2010, 14:22
do zobaczenia o 16 pod parkingiem biedronki.
A zaraz potem jedziecie całą grupą na standardową miejscówkę pod cmentarzem? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club