Spontan! Spocik Chrzanów 10 października godzina 12 parking CH MAX!!!!

eng, 23.06.2010, 23:15 « poprzedni - następny »

eng

Dzięki Panowie za udany spocik a Tobie Wojtek za super fotki. Czekam na linka do nich :D Być może wybierze się coś do kalendarza ;) 7 autek i ok 10 osób to i tak niezły wynik. Fotki wrzucimy jak Wojtek wrzuci je na picasse.

weksla

no spocik elegancki, Gdybym był jeszcze mniej zmęczony nie Darek??:) Tez Wojtas czekam na fotki bo będą pewnie super:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

GaBB

ja swoje fotki tez wsadze na picase :) bardziej amatorskie ale zawsze cos :P
wielkie dzieki wszystkim za mile spotkanie :]
-----
Pozdrawiam,
Marcin

Cinkciarz

znowu mnie ominełła impreza
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

WojtasS

dzięki za spota :)

a poniżej link do zdjęć:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://picasaweb.google.pl/wojtass84b/08082010ChrzanowSpotMKP#
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

T

Co to za szkrab? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

to mój synek, najmłodszy spotowicz:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Wybrał jedyne właściwe auto :D

WojtasS

i ma właściwe imię  :D
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

wojoo

Cytat: WojtasS w 09.08.2010, 12:08
i ma właściwe imię  :D

mondeo? :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: weksla w 09.08.2010, 11:53
to mój synek, najmłodszy spotowicz:)
Widać podobieństwo. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Cytat: Tomasz w 09.08.2010, 22:46
Widać podobieństwo. ;)

Nie zgodzę się. Młody weksla wybrałby diesla, a tutaj wyraźnie widać, że woli benzynę :D hehe :D Ehh chyba tata będzie musiał uznać wyższość V ki nad Dieslem :D

wojoo

Cytat: eng w 09.08.2010, 22:48
Nie zgodzę się. Młody weksla wybrałby diesla, a tutaj wyraźnie widać, że woli benzynę :D hehe :D Ehh chyba tata będzie musiał uznać wyższość V ki nad Dieslem :D

dobrze sie czujesz ;) ? poza tym on nie wiedział ze stoi obok lpg :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: eng w 09.08.2010, 22:48
Nie zgodzę się. Młody weksla wybrałby diesla, a tutaj wyraźnie widać, że woli benzynę :D
Hm... nie do końca rozumiem, sugerujesz, że to Twój młody? ;)

« Dodane: 09.08.2010, 22:54 »

Cytat: wojoo w 09.08.2010, 22:51
poza tym on nie wiedział ze stoi obok lpg :wojoo:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

nie ważne czy to Diesel czy LPG może jeździć nawet na Toluenie dawniej cos takiego lałem do malucha 1zl za litr i tez jezdzil ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600