[Focus] Klimatyzacja Focus ST '06

Wukanio, 18.06.2012, 17:40 « poprzedni - następny »

Wukanio

18.06.2012, 17:40 Ostatnia edycja: 18.06.2012, 22:35 by badger
Witam,

Problem jest z klimą. Napełniłem klimę w weekend majowy mechanik jeszcze wpuścił ten koloryzujący czynnik żeby sprawdzić czy są wycieki takowych nie widziałem na rurkach od klimy było super mroziła itd tydzień temu wracałem z działki jakoś słabiej chłodziła ale dawała rade pyłkowy wymieniony razem z napełnianiem. W ten weekend odpaliłem samochód podniosłem maskę i słyszałem co jakieś 5-10 sek cykanie sprężarki jakieś pomysły koledzy? :/

T

A patrzyłeś na sprężarkę? Nie ma na niej wycieków?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Wukanio

Patrzyłem ale strasznie ciężko do niej się dostać bo jest w takim miejscu że nic nie widać a od spodu też bo jest pokrywa zabezpieczająca silnik jeszcze pomyśle albo pojadę do speca żeby zerkną.

Jendrekmak

Cytat: Wukanio w 18.06.2012, 17:40mechanik jeszcze wpuścił ten koloryzujący czynnik żeby sprawdzić czy są wycieki takowych nie widziałem
kolego ale to się sprawdza w promieniach UV czyli odpowiednia latareczka i okulary dla poprawienia kontrastu. bez tego normalne to słabo widać albo wcale
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

Wukanio

Byłem już u mechanika i sprawdził powiedział że jest jakaś mała dziurka bo ubyło przez 1,5 miesiąca około 20% więc napełnił jeszcze raz ale z większą ilością koloru i mam się zgłosić po weekendzie...

tred102

ile gazu ci napełnili w warsztacie i czy nie zostawili powietrza w układzie
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. pintura de fachadas   - Pozdrowienia  Mart1k4a

rademon

Mi w podobnej sytuacji wymienił sprężarkę i dopiero doładował,ale słono zapłaciłem.Zdecydowałem się na taki krok bo bałem się, że gaz mi ucieknie.
Moja szklanka nie jest duża, ale piję z mojej szklanki