[Focus] Przycisk Ford Power w ST przed FL

baton, 02.07.2012, 12:48 « poprzedni - następny »

baton

Witam

Szukałem podobnego tematu ale nigdzie nie mogę tego znaleźć. Czy jest możliwosć zamontowania przycisku Ford Power lub podobnego  w Focusie ST 2007 ? Poproszę kolegów o jakieś fachowe informacje :)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej strony na fb jak i skorzystania z oferty Cars-Detailing! Dla forumowiczów fordtuning duże zniżki! ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cars-detailing.com/

pietia25

Istnieje możliwość zamontowania przycisku Ford Power, ale będzie on zastępował jedynie 3 fazę kluczyka, czyli kręcenie rozrusznikiem. W opcji do starszych modeli Forda nie widziałem jeszcze keyless, a więc montując przycisk będziesz musiał i tak wsadzić kluczyk, przekręcić w pozycję I, następnie w pozycję II czyli podświetlą się ikony sygnalizacyjne na zegarach i przycisk uruchomi zapłon, czyli pozycja III.
W Fordach jest immo, więc dlatego wymagane będzie włożenie kluczyka do stacyjki.

To chyba najprostszy sposób - przycisk FORD POWER za pomocą przekaźnika można podpiąć pod stacyjkę.
Uważać jednak trzeba, żeby w trakcie jazdy przypadkowo nie nacisnąć przy takim rozwiązaniu przycisku.