Sprzedam Felgi z mondeo ST 220 wraz oponami oraz Bixenony

Cinkciarz, 09.07.2012, 09:53 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Fegi z oponami za 1700zl felgi polerowane z ST220
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr

Jakie dokładnie opony, ile mm bieżnika i ew. za ile bez opon ?

Cinkciarz

opony Goodrich bodajże nie mierzyłem bierznika są jak nowe bo tylko 5 miesięcy były na samochodzie. Sprzedaje tylko w komplecie z oponami
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr


Cinkciarz

tak są w garażu w każdej chwili można podjechać
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr

Hmm kiedyś muszę wpaść to zobaczyć...
Tylko tyłka do auta mi się nie chce wsadzić...
A mam tylko 5km do Ciebie bo siedzę na Woli :D

Cinkciarz

mam jeszcze 1,5 tygodnia później wracam do Norwegii i dopiero w grudniu będę więc diecezja należy do Ciebie
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr

Obejrzeć na pewno podskoczę...
Pytanie kiedy dostanę $$ z ubezpieczalni.
Bo swoich tak szybko nie sprzedam.
Ile na nich jeździłeś po polerce ? Trudno to utrzymać w należytym stanie ?

Cinkciarz

raz w tygodniu wypadało by przemyć wodą zeby osad zmyć. po polerce 4 miesiace jeździły
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr

Hm. Do której mógłbym wpaść ?
Bo jadę teraz MK4 oglądać mamie. I kto wie jakby było w dobrym stanie to bym wziął jej moje STkowe alu dał :D

Cinkciarz

jutro między 9-16 bo później mnie nie będzie chyba że zadzwonisz jak będziesz wcześniej jechał 513562200
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr


Cinkciarz

do 18 będę
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr

To lipa jutro nie wiem o której będę wolny, po prostu najwyżej zadzwonię albo coś.

« Dodane: 18.07.2013, 08:16 »

Jeśli możesz, podaj dokładny model opon ;)

Cinkciarz

najlepiej bedzie jak przyjedziesz i zobaczysz u mnie ciężko z czasem jak bedziesz zainteresowany to zadzwon i sie spotkamy. koła są spakowane w garazu
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600