[Cougar] Ford Cougar 2.5 SVT '00

Venomus, 20.07.2012, 11:20 « poprzedni - następny »

nativ92

No ale seria to jest 170 kucy to 180 to chyba dobrze?;)
To nie jest co bądz ...

Venomus

Zdrowa seria wypluwa maks 163KM przynajmniej ja o mocniejszej nie słyszałem, ani wykresu lepszego nie widziałem . Mi mój wypluł jak był zdrowy i seryjny 159KM . Po tym co pomodziłem miałem nadzieję, że będzie ok 200, także się zawiodłem, ale silnik już się kończył.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

nativ92

No to 180 to bdb wynik xd Zrobic silnik i jezdzic :))
To nie jest co bądz ...

Wilu117

Cytat: nativ92 w 04.02.2013, 17:08Jak cos dalo to ja sie pisze na takie IMRC

Focus ST ma IMRC ??

Druga sprawa to to jak niby przerobione IMRC ma wpłynąć na moc maksymalną skoro i tak wtedy zawsze jest otwarte na maksa. Zmieni się coś w momencie otwarcia ale czy na lepsze - wątpię ;)

Venomus

Wiadomo, że to nic nie da, chodzi tylko tutaj o brak dołka i zmianę rozłożenia momentu i mocy.

Cytat: Wilu117 w 05.02.2013, 10:26Focus ST ma IMRC?
W Focusie ST170 jest :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

opa182

a nie lepiej dac turbo i na małym turbo jest 280ps ;) ja sie zastanawiam

T

Cytat: opa182 w 06.02.2013, 23:54
a nie lepiej dac turbo i na małym turbo jest 280ps ;) ja sie zastanawiam
W tym silniku padają panewki i UPG i bez turbo, ile to by pojeździło z turbo?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Venomus

Cytat: Tomasz w 07.02.2013, 00:22W tym silniku padają panewki i UPG i bez turbo, ile to by pojeździło z turbo?
Pewnie jakby dało się kuciznę, wzmocnione panewki itd. mogło by długo latać. A tak na seryjnym sprzęcie, pewnie nie za długo.
Ja tam uważam, że turbo do Vki nie pasuje, zepsuło by to cały jej urok. Jak już to kompresor.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

opa182

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://nautilusperformance.com/performance-automotive-parts-store#!/~/category/id=2181202&inview=product9153755&offset=0&sort=nameAsc mam zioma co takie zeczy montuje i niema problemu

wilhelm

No ale 20 tys lekko pęknie, żeby to pojeździło...

Venomus

No właśnie, to za tą cenę można kupić kompletny silnik ze skrzynią od RS'a i rzeźbić by to wszystko wsadzić i zgrać ze sobą ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

MAG

Cytat: Venomus w 07.02.2013, 23:54
No właśnie, to za tą cenę można kupić kompletny silnik ze skrzynią od RS'a i rzeźbić by to wszystko wsadzić i zgrać ze sobą ;)
Musze przyznać, że miałem kiedyś taką wizję, żeby do Mondziaka Mk1/2 zapakować graty z Foki 1 RS - widziałem gdzieś kiedys taki angolski projekt i wyglądał konkretnie ...  ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

caqerr

Obecnie jedna osoba w PL też to planuje zrobić ;)
Zobaczymy co z tego wyjdzie...

nativ92

Zamiast wydac te 20k to lepiej dolozyc 6k i kupic rsa i sie cieszyc :))
To nie jest co bądz ...

Venomus

Albo silnik z Foki RS Mk2 ? :) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/ford-focus-ii-rs-silnik-2-5-t-305-km-naped-i3001328137.html :D Tylko jak to wszystko ze sobą połączyć :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D