[Mondeo] Pompa wspomagania?

Essio, 26.09.2012, 13:30 « poprzedni - następny »

linkgrabber

wedlug mnie coś z maglem, widzialem ich sporo i żaden nie byl slabo dokrecony wiec takie cos mozę byc spowodowane tylko niedbalstwem jakies Zenka przy jakiejs naprawie

weksla

Też skłaniam się do maglownicy. Orientujesz się czy jej wymiana jest bardzo skomplikowana i jakie są koszty takiej wymiany?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

roki

Cytat: weksla w 24.11.2012, 13:34
Też skłaniam się do maglownicy. Orientujesz się czy jej wymiana jest bardzo skomplikowana i jakie są koszty takiej wymiany?



Koszt wymiany jakies 1500zl w polsce...z nowa maglownica...niema sensu...da sie przyzwyczaic i jezdzic...;) niestety mamy stare samochody i beda sie coraz czesciej psuc...niestetyy
roki

linkgrabber

ale po co nowa jak sa zaklady co regneruja, poszukac kogos sprawdzonego i tyle.
Regeneracja to okolo 500 nie pamietam ile montaz ale mozesz w tych samych zakladach czesto robic

A samemu to trzeba opusic sanki, wykrecic no i ustawic zbieznosc

Najlepiej na podnosniku, na kanale da sie ale jest troche niewygodnie

weksla

Tylko jak to w 100% zdiagnozowac, nie chce wydac kasy jesli okaze sie ze to nie maglownica? Koszt regenerowanej z wymianą to 700-800 zl
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

DawPi

Jakby co to mogę polecić pewien zakład na Centralnej w Krakowie co regeneruje maglownice.
U mnie jeszcze był wymont i zamont na miejscu.
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

weksla

O widzisz ja jestem z Olkusza także do Krakowa mam przysłowiowy rzut beretem. Bardzo proszę Cię o namiar do zakładu. A mają takie maglownice na stanie czy będą regenerować moją?
Jaki koszt wymiany?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

DawPi

Namiar: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.centrumregeneracji.pl/ niech Cię tylko zakład nie zmyli. ;)
Koszt wymiany u mnie trochę spadł, bo uszkodzili mi już wysłużoną końcówkę drążka i wyszło wszystko baaaardzo tanio. ;) Ale chyba coś 450 za regenerację. Do tego koszt wymontu i zamontu, jak chcesz u nich robić.
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..