Customowe emblematy

linkgrabber, 27.09.2012, 16:56 « poprzedni - następny »

Falubaz 1

Cytat: baton w 18.02.2013, 16:43
Ja bym był chętny na komplet tych czerwonych tj. przód, tył, kierownica do focusa mk2 2007 ST  gdzie takie zamówienie złożyć i ile za to i komu przelać? :)

Napisz do kodex.

baton

Już po sprawie. Zamówione na stronie UK :)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej strony na fb jak i skorzystania z oferty Cars-Detailing! Dla forumowiczów fordtuning duże zniżki! ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cars-detailing.com/

olo


baton

18.02.2013, 22:19 #63 Ostatnia edycja: 19.02.2013, 10:35 by baton
To ja mam pytanko. Tak jak z TYLNY m znaczkiem i tym na kierownicy problemu byc nie powinno ( podgrzać i odkleić ) tak z przednim nie bardzo wiem jak go zamienić. Pomożecie ?
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej strony na fb jak i skorzystania z oferty Cars-Detailing! Dla forumowiczów fordtuning duże zniżki! ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cars-detailing.com/

Falubaz 1

Cytat: baton w 18.02.2013, 22:19
To ja mam pytanko. Tak jak z TYLNY m znaczkiem i tym na kierownicy problemu byc nie powinno ( podgrzać i odkleić ) tak z przednim nie bardzo wiem jak go zamienić. Pomożecie?

Wymontuj sobie calosc i w domku na spokojnie odklej, bedzie sie bronil ale mozesz podgrzac i delikatnie go usunac.

slavko

Jest możliwość zamowienia emblematów wie ktoś?

Essio

Ja gdzieś jeszcze mam, czarne tło czerwony napis.
Oberslejzen!

sseebbaa1

U mnie w garażu czekają takie emblematy.
Komplecik - przód, tył, kierownica, kluczyk i koła :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Zdałyby mi sie do foki. W pl nie do kupienia a z UK to wiem ze przejscia były
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

slavko

Zamawiam, jaka cena? :)
Cytat: sseebbaa1 w 03.03.2016, 22:33
U mnie w garażu czekają takie emblematy.
Komplecik - przód, tył, kierownica, kluczyk i koła :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Essio

Cytat: Essio w 03.03.2016, 22:06
Ja gdzieś jeszcze mam, czarne tło czerwony napis.
Niestety kolory się nie zgadzają i bardzo dobrze.  :}
Te które mam są idealne. Sorki za zamieszanie, przed sześćdziesiątką człowiek gupoty pisze. ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Oberslejzen!

weksla

Essio masz na sprzedasz?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Cytat: weksla w 04.03.2016, 07:36
Essio masz na sprzedasz?
Tak.
slavko do mnie pisał ale nie wiem czy będzie brać.
Niech ktoś z kolegów który kupił napiszę ile zapłacił. Ja już nie pamiętam ile płaciłem.
Oberslejzen!

sseebbaa1

Cytat: slavko w 04.03.2016, 00:20
Zamawiam, jaka cena? :)

Hehe! Ja nie sprzedaję swoich.

Emblematy zamawiałem przez akcję organizowaną na MKP przez kolegę o nicku kodex.
Wiem, że potem zrobił się jakiś problem z dalszą możliwością zamawiania z tamtego źródła w UK. Ale szczegółów nie pamiętam.

Odszukałem informację, że kosztowało to mnie w połowie 2013 roku:
54zł - na przód i tył samochodu
15zł - na kierownicę
8zł - na kluczyk (scyzoryk)
74zł - na 4 felgi 18" (na takich felgach średnica emblematów to 75mm; mniejsze felgi mają inną średnicę na emblematy)
3,5zł - wysyłka przez kodexa do mnie

Oczywiście te ceny emblematów zawierały w sobie proporcjonalnie rozłożone koszty zbiorczej przesyłki z UK (zysk wynikający z zamówienia grupowego). Jeżeli ktoś zamawiałby indywidualnie, to wyszłoby więcej właśnie przez koszty wysyłki.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Essio

I wszystko jasne. Tak samo zamawiłem przez kodexa.
Oddam za 50 zł to co mam.
Oberslejzen!