[Mondeo] problem z otwieraniem [b]TYLNEJ[/b] klapy w kombi

roki, 09.11.2012, 16:36 « poprzedni - następny »

roki

 :/ Witam...spotkal sie ktos z takim.problemem w Mondeo mk3 kombi ze np.gdy otworze bagaznik niewazne czy to przez guzik w srodku czy z pilota czy recznie w klapie  i zamkne to juz nieda sie w zaden sposob go ponownie otworzyc. Dopiero po 2,3  minutach bez problemu otwieram w kazdy sposob ale tylko raz...wczesniej niemialem z tym problemu...moze jakos go zaprogramowalem przez przypadek :/ stalo sie to po tym jak "grzebalem " ze swiatlem stop  bez wnikania w elektryke.pozdro
roki

T

Albo zrobiłeś jednak gdzieś jakieś dziwne zwarcie albo to zwykły zbieg okoliczności i zamek powoli pada — to dość typowa usterka w tym modelu. Zobacz, czy tylna blenda jest dobrze dokręcona i czy nie przecieka tam woda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

roki

Ja tylko odkrecilem tam gdzie stop plastik i popraialem stopa bo byl grzywy ;) blenda jest dodadkiem taka nakladka...wiec jak ma cieknac tam woda? Wiem ze wilgoc i wode mam w drzwiach od pasazera bo sprawdzalem to odkrecajac boczek lecz nie udalo mi sie znalesc srubki ktora trzyma srodek boczka bo boczne srubki odkrecilem i ten trojkatny plastik takze...tylko gore udalo mi sie odchylic,troche ta izolacje czarna zdjac i wlozylem tam reke i byla wilgoc ktora takze spowodowala ze silownik niedziala wogole od strony pasazera z powodu tego ze wtyczka od silownika zasniedziala.Wystarczy wtyczke pare razy odpiac i zapiac i bedzie git...taka fuche w FORD-zie zrobili jak malowali drzwi w ramach usuniecia rdzy...ale dziwne ze po 2,3 minutach otwiera sie klapa i slychac silownik caly czas nawet jak sie nieda otworzyc...mmm...
roki