A może spocik w 100-licy ....

MAG, 29.06.2010, 06:44 « poprzedni - następny »

Petersan

dla mnie ok

ktoś jeszcze się pojawi?
MAG?
pzdr
Peter

Bora

Jestem za :) Chętny jak najbardziej  8) 8) :D
w poszukiwaniu mondeo mk3 ...

wojoo

MAg chyba olał sprawe :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

MAG

Cytat: wojoo w 07.07.2010, 10:46
MAg chyba olał sprawe :D
nie olał, nie olał  :D
Nie tylko forum STdrivers człowiek żyje  :evil:

Będę około 20-tej, ale tylko na chwilkę, bo chcę z żonką do jakiejs knajpki się wybrać, bo rocznica Bitwy pod Grunwaldem się zbliża, hehe - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi  :D
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wojoo

do zobaczenia :)

« Dodane: 07.07.2010, 12:15 »

bede 19-20
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Petersan

weź podkładki pod tablicę
pzdr
Peter

wojoo

Cytat: Petersan w 07.07.2010, 12:16
weź podkładki pod tablicę

jakie podkladki ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 07.07.2010, 18:18
jakie podkladki ?
Ramki. Jakby ktoś chciał to możesz "sprzedać" moje, mi się nie spieszy, mogę poczekać. ;) I tak auto nie jest jeszcze na chodzie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 07.07.2010, 18:20
możesz "sprzedać" moje

zaraz, jakie twoje  - czegos nie rozumiem ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Petersan

no i po sprawie  :D

w skrócie, było tak:

Na cargo pojawiły się całe trzy auta  :)

(Bora, Twoja nieobecność została odnotowana... pilnuj się  8) )

MAG, słowny facet, pojawił się na chwilę z małżonką (której nam nie przedstawił  :P )

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i po chwili odjechali...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



na cargo jak zwykle tłoczno...
poza nami, teren okupowali również:

bikerzy

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i znajome z poprzedniego spota Subaru (Wojoo wpadł mi w kadr  :) )

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



chociaż brzydki niebieski dymek ulatniający się z wydechu wskazywał, że upalanie nie wychodzi silnikowi na dobre, kierownik raczej się tym nie przejmował i robił swoje  :D

Pogadaliśmy, posłuchaliśmy muzyki (Wojoo, masz moją płytę. Będzie pretekst do kolejnego spotkania  ;)),
cyknęliśmy kilka fotek:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i rozjechaliśmy się do siebie.

spontanicznie, kameralnie... ale bardzo ok

i nawet fakt uszkodzonej półosi zaraz po odebraniu auta od mechanika (sic!  :E ) mi nie przeszkadzał tak bardzo  ;)
chociaż podczas powrotu tłukło niemiłosiernie...
jutro powrót na kanał...

do następnego!
pzdr
pzdr
Peter

wojoo

to i ja dorzuce 2 foty od siebie ... niestety w aparacie mi padla bateria i miałęm duże pole do popisu ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



było bardzo przyjemnie ;) a co do płyty ...  :wojoo: chociaz mialeś okazje jej posluchac :P

szkoda ze MAG tak krótko był,


"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

MAG

Szkoda żeście chłopaki nie byli w sobotę, bo wtedy było duzo czasu na gadanie  :D

Żonka nie przepada za takimi imprezami (w sensie motoryzacyjnym  :D), a ponieważ bylismy umówieni na środowy wieczór już wczesniej, to sami rozumiecie  ;)

Petersan - fajne autko, ale jakies takie terenowe i śmiesznie małe hamulce mające  :evil:

W piatek rano wyjeżdżam do Chorwacji ale wracam przez Wawkę około 25-ego lub 26-ego (będę jeszcze 3-4dni w stolycy) - zawsze można spróbować wtedy jakiegoś większego spota zorganizować  8)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

no fajny spot kameralny, pozazdrościć, szkoda że nie mieszkamy bliżej siebie, ja proponuje za jakiś czas zrobić Mega Spot członków stdrivers
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Petersan

Cytat: MAG w 08.07.2010, 05:30
Petersan - fajne autko, ale jakies takie terenowe i śmiesznie małe hamulce mające  :evil:

:)
z jednej strony wpędziliście mnie wczoraj w kompleksy,
z drugiej - pojęcia nie mam jak sobie radzicie z takim zawiasem w codziennej jeździe miejskiej...

Cytat: MAG w 08.07.2010, 05:30
W piatek rano wyjeżdżam do Chorwacji ale wracam przez Wawkę około 25-ego lub 26-ego (będę jeszcze 3-4dni w stolycy) - zawsze można spróbować wtedy jakiegoś większego spota zorganizować  8)

zacna inicjatywa  :D
pzdr
Peter

wojoo

Cytat: Petersan w 08.07.2010, 11:06


z drugiej - pojęcia nie mam jak sobie radzicie z takim zawiasem w codziennej jeździe miejskiej...




nie jest tak zle ;) dajemy rade hehe :wojoo:

teraz kazde nastepne autko bedzie mialo u mnie obnizane zawieszenie :yahoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl