Skrzydlaty focus odnaleziony:D

weksla, 11.11.2012, 18:06 « poprzedni - następny »

Kapi1983

A dlaczego na jednych fotkach ma  blachy KOL a na drugich DLU??
Kapi

linkgrabber

podejrzewam, że jedne robił podjarany zaraz po kupnie a inne już po przejestrowaniu

W otoczeniu przecież raz widać jakieś dziewcze, później lukającą babuszkę, dziadka na krześle a potem nikogo także raczej w jednym momencie robione nie były ;)

GIZIU

Gdyby nie te drzwi to nawet fajna furka. Ja stawiam że to jakiś szczylek kupił i sprzedaje bo nie ma na utrzymanie. Co do ceny to uważam że ST-ki stoją niesamowicie wysoko.

Essio

Cytat: GIZIU w 29.01.2013, 10:27
Gdyby nie te drzwi to nawet fajna furka.
Drzwi otwierają się "normalnie" oraz opcja do góry.
Oberslejzen!

GIZIU

Wiem ale jednak źle czułbym się z taką wieśniacką opcją.

T

Cytat: wilhelm w 27.01.2013, 23:00Hot-hatch'e są w cenie
Megane RS jest 40% tańsze, nawet Golf GTI jest tańszy...

Cytat: linkgrabber w 27.01.2013, 23:46nie każdy chce bujas sie ze sprzedaża pół roku czy rok
...dlatego te auta nie schodzą przez pół roku czy rok, bo muszą poczekać na pasjonata modelu. ;)

Cytat: GIZIU w 29.01.2013, 09:27Co do ceny to uważam że ST-ki stoją niesamowicie wysoko.
Ano. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: Tomasz w 29.01.2013, 14:28Megane RS jest 40% tańsze, nawet Golf GTI jest tańszy...

Fokę też znajdziesz za 30 tys.

Niech się Essio wypowie ile kosztuje Meganka która nie jest ulepem.

Essio

Ja przed zakupem ST220 przerabiałem temat kupna Megane R26 i same ulepy były za 30tyś.
Nadal przeglądam oferty Megane R26. Żeby to miało ręce i nogi 40 dyszki potrzeba na "coś" konkretnego a i tak są trzy auta na krzyż, które wiszą i wiszą w necie.
To jest opinia osoby, osób które jeżdżą w/w autami. Jedna jest żółta z Katowic i znam gościa.
Widziałem i oglądałem.  :]
Po lekkim czipsie jest 260KM a jaki dźwięk wydechu... cycyki opadają.  :D
Oberslejzen!

Falubaz 1

A mi się wydaję że coś jest nie tak z tym Focusem ST o ile mnie pamięć nie myli auto przez chwilę latało po Lubuskim potem zostało sprzedane pod Wrocław i tam ponoć miało dzwona, ma znajomka który handluję takim rzadkim samochodami.

Panowie co do ceny każdy może wołać ile chce za swój samochód przecież sami wiecie jak się to liczy
wartość pojazdu 20000 + wartość sentymentalna 10000 + mody, pot, krew  łzy 10000 + coś by zjechać z cena jak się twardy zawodni znajdzie. R26 jest poszukiwane i bardzo ciężko trafić cale i normalnie użytkowane autko.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=160450918&cd=634948028040000000&asrc=st%7cas
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=204531691&cd=634885113340000000&asrc=st%7cas

Venomus

Ale te Megany są brzydkie, nie to co Focus ;) . Wiadomo, każdy ma inny gust ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D