Emblematy Ford.

Essio, 27.11.2012, 15:37 « poprzedni - następny »

Essio

Czyli jedna firma już odpada.
Pozostaje Chorzów lub yoseph jeżeli wyrazi chęć.
Dla mnie towar z Chorzowa pierwsza klasa. Im nas więcej tym lepiej.
Oberslejzen!

kodex

Ja bym chociaż na próbę zobaczył co yoseph produkuje. Może jego produkt będzie taki sam.

No jest jeszcze UK ;)
Pozdrawiam :)

Essio

Cytat: kodex w 27.11.2012, 20:08
Ja bym chociaż na próbę zobaczył co yoseph produkuje. Może jego produkt będzie taki sam.
Dokładnie, ale nikt za darmo nie będzie robił.
Spróbować warto u nas jeszcze weksla się pisał ale czy nadal chętny?
Oberslejzen!

weksla

Tak jeśli te emblematy będą spełniały moje oczekiwanie to ja knajbardziej
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

olo

ja też sie piszę

kodex

Czy wszyscy jesteśmy na FCP ? Może łatwiej będzie ogarnąć temat na forum, na którym jest i yoseph i generalnie więcej potencjalnych zainteresowanych?
Pozdrawiam :)

Ry2y

U mnie te z UK wyglądają bardzo podobnie jak u Krisa. Za 6 emblematów płaciłem jakieś 170-180 zł.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

kodex

Cytat: Ry2y w 28.11.2012, 08:27U mnie te z UK wyglądają bardzo podobnie jak u Krisa
Daj linka Ryży :)

Napisałem do yosepha.
Pozdrawiam :)

Ry2y

Linka do czego?
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

kodex


Ry2y

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2935.msg26041.html#msg26041
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

kodex

I to robił yoseph ?
Pozdrawiam :)

Essio

Cytat: kodex w 28.11.2012, 10:52
I to robił yoseph?
Nie, to jest firma z Chorzowa - eticod.
Ry2y fajnie to u niego wygląda i ma 6 sztuk.
Oberslejzen!

WojtasS

Pytanie mam

ruszyło się coś w sprawie emblematów?

i jak wychodzi cenowo? chciałbym z przodka z czarnym tłem do pierwszego po lifta :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

kodex

temat chwilowo zamarł. Yoseph się nie odzywa a na najbliższym tygodniu będę sprawdzał jakie będą ceny w UK przy zamówieniu większej ilości.
Pozdrawiam :)