ITD zaczyna szaleć

auchim, 29.11.2012, 20:32 « poprzedni - następny »

auchim

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/nieoznakowane-radiowozy-inspekcji-drogowej-oto-ich-numery-rejestracyjne


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://carbonio.pl/2012/11/29/tak-wygladaja-nowe-radiowozy-itd/

Essio

To będzie gorsza instytucja od straży miejskiej. Tylko u Nas takie rzeczy.  :/
10 lat minęło i proszę.  :mad:
Oczy trzeba mieć dookoła głowy a i tak to nie pomoże.
Pojedziesz troszkę szybciej i sru niespodzianka do domu za 500zł.
Oberslejzen!

NeroN

Z drugiej strony popatrzcie...

W DE czy gdziekolwiek jeździ się przepisowo - tylko u nas masowo się popierdala i uważa że to normalne :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

Dzisiaj mijałem czarnego focusa ;)

NeroN

Ja mam foto z Siewierza 120/70... czekam na list... :/
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

weksla

wklej jak to wygląda
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Cytat: NeroN w 06.12.2012, 22:22
Z drugiej strony popatrzcie...

W DE czy gdziekolwiek jeździ się przepisowo - tylko u nas masowo się popierdala i uważa że to normalne :)

I kto to mówi... hehe
To jest ewidentne nabijanie kasy. Dla mnie paranoja i tyle.
Ja ostatni mandat mam z przed 3 lat, fotoradar ze straży miejskiej (70/40)
Ale teraz to będzie chyba regularnie.
Oberslejzen!

caqerr

Cytat: weksla w 07.12.2012, 23:28
wklej jak to wygląda


Nie wygląda.
Już zdjęć się nie dostaje :D
Tylko pisemko ,że o tej godzinie tu i tam tyle na tylu. I standardowa regułka czy Pan jechał , jeśli nie to kto a jak nie to tam o 100zł więcej i 0 pkt...
Zdjęcie będzie udostępnione  raczej w sądzie , chyba ,że się wykłóci to może się i zobaczy przed rozprawą :D

auchim

Cytat: NeroN w 06.12.2012, 22:22
Z drugiej strony popatrzcie...

W DE czy gdziekolwiek jeździ się przepisowo - tylko u nas masowo się popierdala i uważa że to normalne :)


w DE  mogą zabrać prawko za wykroczenie np na miesiąc w UK znaczne przekroczenie szybkości nawet na autostradzie to od razu przestępstwo i sąd i to działa na wyobraźnie. A u nas tylko kasa, mandaty kasa, wiadomo punkty lecą więc zbicie punktów też kasa. W zakładanym budżecie na 2013 wpływy z mandatów i grzywien mają wzrosnąć o 25% stąd te patrole ITD. Dojdziemy do tego że listonosz dostanie takie uprawnienia że będzie mógł wypisywać mandaty

NeroN

Cytat: Essio w 08.12.2012, 09:56
I kto to mówi... hehe


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=bdcKkc1z7lM
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

NeroN

Cytat: weksla w 07.12.2012, 23:28
wklej jak to wygląda

Przyszło.

Normalnie ;)

Papier z przewinieniem i danymi moimi. Drugi z 3ma oświadczeniami do wyboru, 4ty z co mi grozi jaknie odeślę i inne pouczenia.

118/70 co wycenili na 400zł 8pkt, albo 500zł za niewskazanie :D

Zdjęcia oczywista brak.

Sami się proszą by wbierać niewskazanie ( u mnie akurat róznica niewielka, ale jak bym miał 100zł 2pkt  a 500zł za niewskazanie to już trochę się dla nich na plus robi ) - zawsze to więcej kasiory dla Gminy czy komu te pieniądze idą.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

caqerr

Jeżeli nie wskazujesz osoby która popełniła wykroczenie to nie ma 500zł i 0 pkt tylko zazwyczaj cena mandatu +100zł.
Czyli przykładowo jakbyś dostał 100zł i 2pkt to za brak wskazania jest 200zł :)

NeroN

Na papierze mi pisze 500zł :D

« Dodane: 23.12.2012, 09:52 »

Znaczy może jest 100zł wiecej od mandatu, mam 400zł więc 500 za niewskazanie...
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s

Oberslejzen!

linkgrabber

ja mialem 200 zł a za niewskazanie 300 czyli niezawsze jest 500 za niewskazanie ;)

Mi ze stacjonarnego itd przyszly pozdrowienia