Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Dobry lakiernik

Polarny, 09.02.2011, 22:22 « poprzedni - następny »

Polarny

Za jakiś czas będę potrzebował pomalować kilka elementów. Z racji tego będę potrzebował jakiegoś sensownego lakiernika. Liczy się nie tylko cena, ale i jakość. Bo jak ktoś maluje dobrze, to nie robi tego za półdarmo.

Najlepiej z okolic Wrocławia, ale Śląsk też może być.

weksla

temat lakiernik to ciężki orzech do zgryzienia:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Wiem, dlatego już go poruszam, chociaż będę w potrzebie dopiero za jakiś czas.

Dla mnie ważne jest, by lakier był dobrany idealnie, dobrze położony i by dał gwarancję na robotę więcej niż na rok. Część tych dobrych lakierników daje 3 lata, więc dla mnie to okres taki który ma ręce i nogi.

T

Dają na 3 lata na lakierowanie używanych elementów?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 10.02.2011, 19:09
Dają na 3 lata na lakierowanie używanych elementów?

no wlasnie 3 lata? u mnie na elementy dali 3 miesiace, a poza tym z tymi lakiernikami jest tak ze moze i dobrze polakierują ale partacko skręcają częsci a potem jadąc autostradą można coś zgubić  :stupid:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

MłodyMechanikk

Hej. Lakierowanie ja proponuję zrobić tobie samodzielnie. Jest to bardzo przyjemna praca a i można zaoszczędzić niemałe pieniądze. Jeśli już koniecznie chcesz osiągnąć dobrą jakość to może poproś kolegę, który wcześniej to robił aby tobie pomógł. Lakier też nie może być pierwszy lepszy. Sam korzystam z lakierów z Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.warsztat24.pl i polecam.