[xenon] D2S 85122 gdzie kupic

deos, 06.12.2012, 21:03 « poprzedni - następny »

deos

Szukam do mojego mondeo MK3 zarników xenonowych D2S Philipsa 85122+ lub standard, tylko ze ceny w IC są mega zawyzone a na allegro sprzedaja podrobki philipsa, czy macie cos sprawdzonego ?

T

Ja kupowałem na Allegro i raczej nie były to podróbki.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.abcford.pl 209zł ori Ford.
xenon-serwis.pl 200zł szt

Ja kupowałem w xenon-serwis w tym tyg. W OGÓLE koleś ma fajne filmiki i można do niego spokojnie zadzwonić i pogadać, rozmowny i doradza koleś. Gadałem z nim kiedyś na temat przetwprnic, przeróbki na bixenon i ostatnio na temat palników.

Oryginały

Allegro to 98% chińczyki.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

T

Cytat: NeroN w 06.12.2012, 21:21Allegro to 98% chińczyki.
Skąd te dane? Mam wrażenie, że to jakaś obiegowa plotka... :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

NeroN

Mam kolege który handluje na giełdzie i sam handluje rzeczami zwożnymi z Chin :)

Uwierz, że sa piękne palniki, w opakownaiach VW, Mercedesa - już nie do odróżnienia od ori nawet w kwestii wykonania. Tylko gorzej i krócej świecą :)

Jeżeli ktoś daje 6miesięcy gwarancji a nie 12 nawet nie kupuj - na 100% Chinol.

D2S w hurcie kosztuje ponad 100zł netto/szt.

A to że sobie dają rękę uciąć i żonę przelecieć że nie chińczyk... chyba dawno nie byłeś nie giełdzie :)
Albo musisz kiedyś stanąć po drugiej stronie - po prostu masakra...
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

deos

Kolega NeroN ma racje, sam się przekonałem na oryginalnych xenonach z allegro..

Xenony zakupione -Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. reflektory.autogamma.pl  8)

T

Cytat: NeroN w 07.12.2012, 19:07Mam kolege który handluje na giełdzie i sam handluje rzeczami zwożnymi z Chin
Ale na Allegro handluje mnóstwo osób. Ten kolega robił jakieś badania statystyczne, czy po prostu sądzi po sobie? ;)

Cytat: NeroN w 07.12.2012, 19:07D2S w hurcie kosztuje ponad 100zł netto/szt.
No, ale wiele firm sprzedaje po 120-140 zł i wszystko się zgadza. A te tańsze to też raczej nie wszystko podróbki, część pewnie "spadła z tira", część "stłukła się w fabryce". Tych dwóch ostatnich oczywiście bym nie kupił, ale te w normalnej cenie, od firmy, z fakturą — czemu nie?

Cytat: NeroN w 06.12.2012, 21:21Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.xenon-serwis.pl 200zł szt
Z tego co mówisz to "niezłą" mają marżę — prawie 100%. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

deos

Wszystko sie zgadza ale na chwile, umnie ylo tak ze po okolo roku uzytkowania wysadzilo mi zarnik i osadzil sie pyl na wnetrzu reflektora. Mechanik u ktorego bylem wymienic zarnik sprawdzil zarniki czy sa oryginalne i sie okazaly podróbkami mimo ze mialem 12miesieczna gwarancje i paragon na zarniki. Jak to sprawdzil? Najpierw przykladal magnes to takiej blaszki, a pozniej sprawdzil nr serii i na obydwu byl ten sam. Placilem 140zł/szt D2S philips 85122 Standard.

T

A ja mam moje już 3 czy 4 lata i nadal nic im się nie dzieje... :) Miałeś pecha i tyle. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24696797

tu bralem i jestem bardzo zadowolony, maja przedstawicielsto Osrama ale żarniki nie są najtansze na allegro w raize czego ale ja wolalem pewne

NeroN

Co do Osrama,  OSRAM nigdy nie sprzedaje OEM palników (czyli w opakowaniach zbiorczych poza producentami).

Czyli jeżeli ktoś Wam wciska OSRAM w opakowani zastępczym bo kupił hurtem w palcecie - to jest to nieprawdą.

Cytat: Tomasz w 08.12.2012, 10:47Ale na Allegro handluje mnóstwo osób. Ten kolega robił jakieś badania statystyczne, czy po prostu sądzi po sobie?


Hehe, to jest jak z przebiegami w autach. Akurat nie handluje podróbami tylko DRLami i wyciągarkami. Drugi kumpel interfejsami do aut. Stoisz na giełdzie, gadasz z sąsiadami, widzisz co się dzieje. Ci co sprzedają na allegro są też na giełdzie, 100zł/netto sztuka, daje 123zł brutto sprzedaje po 200zł. A ile chciałeś marży ? Myślisz że części moto masz na mniejszej 30-70% to norma.

Naprawdę nie ma co wierzyć w uczciwość sprzedawców - na giełdzie panuje taka zasada - 'wziąć kase, martwić się później'. Wielu osobom się nie chce szarpać potem, a na alelgro zanim coś padnie to już dawno masz po komentarzu etc.

Nie ma cudów w PL :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

deos

dlatego trzeba wiedzieć gdzie kupować..