[b]Samochody z Niemiec z windykacji komorniczej.[b]

Falubaz 1, 09.12.2012, 15:05 « poprzedni - następny »

Falubaz 1

koledzy otrzymałem kilka zapytań o pojazdy i aby na wszystkie odpowiedzieć potrzebuje czasu.
Proszę piszcie na ten adres mailowy; siara22@interia.pl
Teraz kilka słów jak to wygląda, w każdy poniedziałek od godz 14;00 można składać oferty na proponowane pojazdy.
Oto konkretny przykład

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ford Mondeo 2.0 16V 147 KM rok 2007 przebieg 93545 wersja Ghia cena za samochód 4400 Euro + opłaty komornicze ok 400 Euro. Samochód jest w Holenderskim Leasingu ale papiery Niemieckie. Kupiłem już ok 25 samochodów tylko w tym roku właśnie tam i wszystkie rewelacja, moje ST 220 też jest od Komornika z Santanderbank. Piszcie na maila jak macie pytania.

WojtasS

cześć
ja mam takie pytanie:

to jest na zasadzie licytacji/aukcji zamkniętej?

czy ta kwota 4400e to jest cena za którą kupuje samochód ?
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

Falubaz 1

Cytat: WojtasS w 09.12.2012, 16:10
cześć
ja mam takie pytanie:

to jest na zasadzie licytacji/aukcji zamkniętej?

czy ta kwota 4400e to jest cena za którą kupuje samochód?

Czesc, podana cena jest za samochod bez oplat na miejscu ktore wynosza ok 600€ czasami jest tak ze cena wywolawcza jest cena sprzedazy, aha wazna informacja tam moga kupowac tylko osoby z listy. Natomiast jak juz cos kupie to mozna osobiscie odebrac autko. Jest jeszcze kilka Innych Fordow.

wilhelm


Falubaz 1

Cytat: wilhelm w 10.12.2012, 11:01
A to EXPORT TAX FREE na szybie? :P

Jak zauważyłeś samochód ma też Holenderskie numery rejestracyjne, bo pojazd był w leasingu NL. Ja pisałem że mam dostęp do pojazdów od Komornika ale mam też do innych i ten konkretny pojazd jest z NL a Export Tax Free znaczy że musi opuścić Holandię by firma nie płaciła podatku.

Zobacz :
Ford Mondeo 2.0-16V 107KW GHIA Benzin 107KW, 146PS, Podręcznik(skrzynia ręczna)
107 KW (146PS), Benzin, Podręcznik , 86502 km, 2008

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Prof. buyers from the EU/EEG (not Holland) do not pay VAT and BPM. Deposit of 688.29 euro is require Export fee for this car is 325 euro (excl. VAT). NL kopers betalen wel BTW en BPM. Rest BPM is 2086 euro.

MAG

Oooo, czyli widzę, że szukając nowego auta do Ciebie chyba uderzę ...


btw - jakies S-Max'y 2,5T tam bywają ostatnimi czasy?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Falubaz 1

Cytat: Falubaz 1 w 09.12.2012, 15:05
koledzy otrzymałem kilka zapytań o pojazdy i aby na wszystkie odpowiedzieć potrzebuje czasu.
Proszę piszcie na ten adres mailowy; siara22@interia.pl
Teraz kilka słów jak to wygląda, w każdy poniedziałek od godz 14;00 można składać oferty na proponowane pojazdy.
Oto konkretny przykład

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ford Mondeo 2.0 16V 147 KM rok 2007 przebieg 93545 wersja Ghia cena za samochód 4400 Euro + opłaty komornicze ok 400 Euro. Samochód jest w Holenderskim Leasingu ale papiery Niemieckie. Kupiłem już ok 25 samochodów tylko w tym roku właśnie tam i wszystkie rewelacja, moje ST 220 też jest od Komornika z Santanderbank. Piszcie na maila jak macie pytania.


Tu przykład pojazdu od Komornika tak to wygląda:
Ford Mondeo TURNIER 2.0 TDCI Disel 120KW, 163PS, Podręcznik
120 KW (163PS), Disel, Podręcznik , 20112 km,Data pierwszej rejestracji    2012-03-06
Pojazd po wypożyczalni samochodowej. Łącznie jest 67 pojazdów marki Ford.
Ten kosztuje 16400Euro.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.