Znacie jakąś mega-mocną i wytrzymałą taśmę dwustronną?

weksla, 29.12.2012, 00:03 « poprzedni - następny »

weksla

Hej
Potrzebuję naprawdę mocnej taśmy dwustronnej. To znaczy chodzi aby był mocny klej.
Potrzebuję przykleić do okna plastikowego roletę.
Roleta będzie normalnie pracować jak to roleta będzie zwijana i rozwijana codziennie rano i wieczorem.
Więc będą częste obciążenia dynamiczne. Nie pytajcie czy nie da się jej inaczej zamontować - bo się nie da. Wszelkie wskazówki mile widziane. pozdro
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

NeroN

Klej montażowy. Żadna taśma tego nie ogarnie.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

Mam u siebie rolety, które są montowane na taśmie. To samo ma moja mama w mieszkaniu.
Rolety mam już 3 rok i nic nie spada nie odkleja a używam ich często. Do tego moje dziecko lubi się tym bawić, koraliki już urwała i nic na głowę nie spadło. :)
Patrzyłem u siebie i mam taśmę dwustronną piankową.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Firmy które sprzedają:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.toma24.pl/194338/tasma-montazowa-piankowa-15mm-50m-dwustronna
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://tape.rtrk.pl/?scid=32459&kw=8173325&pub_cr_id=18897984630

Oberslejzen!

weksla

Essio jesteś wielki. Skoro mi to piszesz z punktu widzenia użytkownika to nic lepszego nie mogło mi się trafić.
U mnie rolety standardowo wisiały na plastikowych haczykach. Problem w tym że dokupiłem wywietrzniki do okien i z automatu roleta musi być zawieszona niżej. Takich dłuższych" haczyków dostać nie mogę. Stąd przyszedł mi pomysł taśmy dwustronnej. Dzięki raz jeszcze.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Falubaz 1

Cytat: weksla w 29.12.2012, 10:54
Essio jesteś wielki. Skoro mi to piszesz z punktu widzenia użytkownika to nic lepszego nie mogło mi się trafić.
U mnie rolety standardowo wisiały na plastikowych haczykach. Problem w tym że dokupiłem wywietrzniki do okien i z automatu roleta musi być zawieszona niżej. Takich dłuższych" haczyków dostać nie mogę. Stąd przyszedł mi pomysł taśmy dwustronnej. Dzięki raz jeszcze.
Uzyj tasmy do klejenia lustra. Ja mam taka z 3M i lustro sie trzyma od lat.