[Focus] Felgi 19" z RS w ST 5D. Prośba o photoshop

GIZIU, 22.01.2013, 10:11 « poprzedni - następny »

GIZIU

Witam, myślę nad zapodaniem oryginalnych 19"z RS do mojego ST 5D. Mam trzy opcje

1) srebne
2) białe
3) czarne z RS500

Mógłby ktoś przerobić poniższe zdjęcie zmieniając kolor felg na 1) biały 2) czarny połysk ?

Z góry wielkie dzięki

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


wilhelm

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


GIZIU

Ogromne dzięki. Teraz mam zagwozdkę bo każda opcja mi się podoba :) Jak myślicie ?  BTW bardzo słabo będzie to wyglądać na seryjnych sprężynach? Jakie dystanse trzeba kupić ? No i czy jest duże pogorszenie komfortu ?

wilhelm

Felgi z RS mają ET60 i szer 8.5", tomasony mają też 8.5" ale ET40 i wyglądają świetnie (nie wystają, są mniej więcej na równo z błotnikiem - tak jak w tym czarnym st'eku). Ja bym kupił dystanse 20mm bo to najciensze z przykręcanych, ew. eibach produkuje 15mm przykręcane, ale kosztują około 500/oś.

Ja chyba bym zrobił na biało bo bardziej się rzucają w oczy i przede wszystkim widać, że to 19" :) Czarne równie dobrze możesz zostawić seryjne i z odległości większej niż 5m nikt się nie zorientuje. Poza tym fajnie wygląda taki czarnuch, więc sam nie wiem

T

O niebo lepiej z białymi. Aczkolwiek ja bym się poważnie zastanowił nad jazdą na 19" w Polsce...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Na 18" jest ok a to tylko jeden rozmiar różnicy...

Essio

Na postoju według mnie czarne wyglądają najlepiej. Ale tego typu rozwiązania nie dopuszczam.
wilhelm za bardzo upiększył.  :D
Dla mnie liczy się kontrast, czyli biały jest jak najbardziej OK!  
Oberslejzen!

linkgrabber


wilhelm

Do białych fajnie pasowały by jasne przednie lampy i tylne Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.in.pro, poliftowe lub z rs'a

GIZIU

Mi w sumie też najbardziej się białe podobają (do tego białe lusterka i dwa paski przez całe auto :) ) ale chyba jednak zostanę przy srebrnych. Co do lamp to mam ciemne i nie będę ich wymieniał.

T

Może wypoleruj?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GIZIU

Lampy ? A po co :) ?

T

Felgi...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GIZIU

A felgi po co ?

linkgrabber

Żeby były wypolerowane i wyglądały inaczej niż srebrne :P


Żeby miec ciemne to możesz kupić sobie PlastiDipa i psiknąć, potem najwyzej zedrzesz ja ksie znudzi lub na przyszły sezon normalnie pomalować. Sam o tym myśle