Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

ST

26.09.2015, 21:53 #135 Ostatnia edycja: 26.09.2015, 22:26 by ST
Tu można trochę zobaczyć i usłyszeć te nowe niebieskie cacko: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=V1MMA1hPOf
Obecny ciemno- niebieski kolor RS-a prezentuje się znaczniej lepiej od tego najnowszego, a i same auto również wygląda ciekawiej i bardziej bojowo  jak dla mnie oczywiście...
Zaglądając do środka nowego RS-a widać te charakterystyczne trzy wskaźniki na wierzchu tak brzydko spłaszczone jak w obecnym ST...
Wersja 3D zawsze wygląda bardziej sportowo, a i cała buda jest sztywniejsza bez bocznych - tylnych drzwi.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


steveno

filmik nie działą a MK2 jest najbardziej udanym stylistycznie RS-em wszechczasów WRC na drodze

« Dodane: 28.09.2015, 22:03 »

mi wyszło 166 k.Będzie musiał zajebiście jezdzić bo wygląda jak zwykły ford lipa

« Dodane: 28.09.2015, 22:05 »

i te klory normalnie szał pał kto  je zatwierdził jest do zwolnienia
Do przodu!!!

ST

29.09.2015, 11:03 #137 Ostatnia edycja: 29.09.2015, 11:29 by ST
Ten powinien działać: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=V1MMA1hPOfU
Ciekawe, czy ktoś kiedyś coś pokombinuje i zaadoptuje napęd 4x4 z najnowszego RS-a do obecnego?
W Niemczech coś tam kombinowali z napędem od Kugi.
A dla mnie ten RS fajnie brzmi:Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=_CskN9aEpYk
Chociaż kolor felg to chyba z Subaru mu się pomyliły :)

steveno

to na 100% jest podrasowany wydech seria jak zawsze będziie cichutka
Do przodu!!!

ST

Też mi taki podejrzenie głośny się wydał...

BlackOne

jak pytałem w salonie to twierdzą żę będzie głośny i "trzaskał" przy otwartym wydechu.

sseebbaa1

Cytat: BlackOne w 29.09.2015, 16:00
jak pytałem w salonie to twierdzą żę będzie głośny i "trzaskał" przy otwartym wydechu.
BlackOne gratuluję zamówienia!


Wydaje mi się, że pracownicy ASO nie mają jednak dojścia do innych materiałów multimedialnych, niż my wszyscy możemy znaleźć w sieci.
Więc ich gdybanie jest bardzo podobne do naszego :) i obarczone takim samym błędem.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

BlackOne

dzięki wielkie - cała produkcja na 2016 już praktycznie sprzedana zostały tylko 4 z 72szt.

nie nastawiam się na pioruny bo to też homologację musi dostać ale mam nadzieję że otwarte wydechy będą wystarczające, niestety gwarancja nie pozwala na nic.

KrisSz

To po co mi seria której nie można poprawić ?????Czyli trzeba kupić jak będą po gwarancji :-).

Ciekawe czy tylny wózek da się przeszczepić do MK2 bez większej żeźby....
Pozdrawiam

K

BlackOne

coś za coś ja po kilku starszych samochodach, które używałem na tor juz mam dosyć wracania lawetą (nie mówiąc o kosztach napraw) wiesz za 1200zł dopłaty jest gwarancja 5 letnia a to już naprawdę dużo

steveno

ja bym heble za 1000zł wziął w ciemno :)
Do przodu!!!

BlackOne

tak naprawdę najważniejsze hamulce, felgi 19 z pilot super sport i kubły recaro

TowerST

1100 to dopłata do niebieskiego koloru zacisków. Z kolorem, czy bez są cały czas te same Brembo. Głos wydechu z filmików jest oryginalny, ale...
...w trybie RACE, a tryb RACE oraz DRIFT, a także Launch Control mogą być używane tylko w warunkach torowych - przynajmniej według instrukcji i zaleceń FORDa.

Trochę kłóci się to z warunkami gwarancji / ubezpieczenia, które na pewno będą zawierały zapis o utracie tychże świadczeń przy używaniu auta na torze ((((:
RS Mark III / było ST225 / ST150

BlackOne

zapis ten jest po to by przeszło homologację, a w fordzie nie ma jak przy gtr ze te ustawienia powodują utratę gwarancji można do woli wszystkiego używać

vtec

no ciekaw jestem jak na torze będzie wygladal przy takim lekko zmodzonym RS MKII ;)