Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

ST

29.09.2015, 22:04 #150 Ostatnia edycja: 29.09.2015, 22:06 by ST
Trochę dziwne, że brak wersji 3 drzwiowej, ale to nie moje zmartwienie, bo ani banku ostatnio żadnego nie obrobiłem, ani w lotto też nic nie wpadło ;(
Czyli pozostaje się cieszyć, tym co się ma :)

SAGAL

za 20lat sprawie sobie takie cudo :)
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

steveno

11 k za lakier na zaciskach? Chyba 1100 zł bo kAzdy opyli je za 200 za na dololny kolor . A jak się bedzie sprawował do Mk2 pewnie tak jak A 45 Amg na suchym bez większej różnicy a mokro 4x4 bedzie robiło robotę kwesti teraz ile bedzie kosztowało utrzymanie tyle co Mk2 czy Evo lub Sti dyfry itp
Do przodu!!!

sseebbaa1

Powstawanie nowego RS-a
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?t=2&v=4JVhgCqHr2g
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

steveno

Filmik średni mogli się bardziej postarać chodz przynajmniej zachwala MK2 RS-a :) hehh a to samo mówi za siebie. Ten MKIII jakiś taki bez emocji u Blocka.
Do przodu!!!

Kris1976

07.10.2015, 22:35 #155 Ostatnia edycja: 07.10.2015, 22:37 by Kris1976
Cytat: BlackOne w 29.09.2015, 16:17
dzięki wielkie - cała produkcja na 2016 już praktycznie sprzedana zostały tylko 4 z 72szt.

nie nastawiam się na pioruny bo to też homologację musi dostać ale mam nadzieję że otwarte wydechy będą wystarczające, niestety gwarancja nie pozwala na nic.
...też się przymierzam do nowego RS-a. Niestety przeczytałem to samo co wiem z przecieków czyli 68-72 szt na PL... wydawało się to absurdem i wyglądało jak tania podpucha. Skąd masz to info? Dzwoniłem do Forda w Wwie i Gdyni i nikt tego nie potwierdził.
Czy następna transza wg Twojej wiedzy będzie z odbiorem na 2017?
Jaki kolor wybrałeś?  niestety ubolewam ale wybór jest marny...nastawiony na totalne nierzucanie się w oczy.  Może i to zaleta, tylko szkoda że nie ma wyboru...
Jeśli dostępny na PL niebieski jest faktycznie taki mdły i jasny (plus dopłata 5k) to nie biorę go w ogóle pod uwagę. Ten ciemny standard performance blue jest w takim razie tylko show car'em :(
Czy dostałeś pełną specyfikację tego co auto ma w serii (czy tylko tego za co trzeba dopłacić) ?  salony nie dysponują nawet takim info.... Facet z Forda z Gdyni nawet nie wie czy seria jest na 18" czy na 19" Jakie są wzory do wyboru...?!   itd...
W ogóle cała ta forma sprzedaży jest jakaś durna i owiana tajemnicami (z konfiguratorem z dupy)....szkoda że nie padło jeszcze hasło "kto da więcej"...
Skoro wiesz że zostały tylko 4 szt to masz dobre wtyki ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Cytat: Kris1976 w 07.10.2015, 23:35Jeśli dostępny na PL niebieski jest faktycznie taki mdły i jasny (plus dopłata 5k) to nie biorę go w ogóle pod uwagę. Ten ciemny standard performance blue jest w takim razie tylko show car'em

Są takie czasy, że możesz kupić w standardowym kolorze i okleić na dowolny :)

Kris1976

...taa na pomarańczowy a sąsiedzi bezbazowcy nawet się nie połapią że jest nowa fura  :stupid:
wybieram grafit ....może biel...
wybór kolorów jest marny ale inne rzeczy w kwestii sprzedaży RS-a bardziej mnie nurtują
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Jakie? ;)

vtec

Cytat: Kris1976 w 07.10.2015, 23:27
ale inne rzeczy w kwestii sprzedaży RS-a bardziej mnie nurtują
pewnie rodzaj klocków hamulcowych, tarczy, dolot :)
Ja bym tyle czasu nie wytrzymał z kasą na koncie i bez szybkiego auta w garażu ;)

T

Cytat: Kris1976 w 07.10.2015, 22:35W ogóle cała ta forma sprzedaży jest jakaś durna i owiana tajemnicami (z konfiguratorem z dupy)...szkoda że nie padło jeszcze hasło "kto da więcej"...
Chcą zbudować legendę auta wyjątkowego, rzadkiego, trudno dostępnego i im się to udaje. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KrisSz

Poczekaj jak do seryjnych fok ludzie będą wkładać zderzaki z rsa to zaraz wyjątkowość szlak trafi. Oczekuję pojawienia się pakietu stylizacyjnego RS które pozwoli "zrobić" Ci z foki 1.0 ecoboost RSa. Faktycznie wyjątkowe :-D
Pozdrawiam

K

yayko

i tak będzie zobaczycie :D

MAG

Kriss - nawet jak pojawi sie pakiet RS, to nie beda to czesci identyczne jak w ori RS, tylko cos zblizonego wygladem. Zreszta juz teraz jest dostepny pakiet sport ktory upodabnia zwykla Foke do wersji ST - nawet tu na forum jest takie auto...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

KrisSz

No mniej więcej to miałem na myśli mówiąc o argumencie wyjątkowości.
Pozdrawiam

K