Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Oj kusi, żeby się zapożyczyć :D
Za takie pieniądze (myślę, że 140-150 tyś.), będzie to kawał solidnej fury z wyjściem na spokojne zrobienie 400+ KM.
Naprawdę fajnie.

Tylko kurde te 4 cylindry... Wiem, że przy tym poziomie mocy jest trochę przesadzone te moje narzekanie na to, ale jakoś jak dla mnie brakuje charakteru zwłaszcza dźwiękowego :) który wyróżniał wcześniejszy model.


Ponadto mam nadzieję, że kolor z tego przedprodukcyjnego modelu (filmik) nie wejdzie do produkcji. Jak dla mnie strasznie mdły.
Cytat: bishop w 01.07.2015, 14:04
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.pl/MotoPL/1,88389,18253911,Goodwood_Festival_of_Speed_2015___Ford_Focus_RS__.html#MotoImg




ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

wilhelm

W USA ma być błękitny, a w EU chyba performance blue

yayko

Drift :) i może  być  odblaskowy :)

gucior55

wiem z pierwszej ręki ze pierwsze RS w Polsce bedą osiągalne w styczniu 2016
dostępne kolory to biały,czarny i bardzo jasny niebieski
dwie opcje hebli i 2 rodzaje foteli RS owe liście z mk2 i grubsze st kowe

sseebbaa1

Chyba nigdy wcześniej nie było możliwości wyboru hamulców w Fordach.
Czy może było, a tylko ja nie wiem?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

gucior55

dokładnie wszystkie mk2 miały te same heble

Flaman

A kto jest producentem jednostki napędowej?
Najpierw ogarnij siebie, potem auto.

sseebbaa1

To jest ten sam 4-cylindrowy silnik, co w Mustangu. Tylko dodatkowo ulepszony.
(w Mustangu 309 KM, natomiast w RS-e najpierw mówiono o 320 KM, a teraz o 350 KM)

Nigdzie nie znalazłem wcześniejszej informacji, że Mustang korzysta z czyjegoś silnika. Więc zapewne jest to produkcja Forda.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Flaman

Wiem, że technologia się zmienia i należy iść z postępem, ale mustang zawsze kojarzył mi się z dużym silnikiem wolnossącym, a tu teraz turbo.
Najpierw ogarnij siebie, potem auto.

gucior55

ekologia !
niszczy to co w motoryzacji dobre

MAG

08.07.2015, 13:44 #100 Ostatnia edycja: 08.07.2015, 13:47 by MAG
Tylko nie zapomnij, ze to co w Focusie jest super topem,  to w Mustangu jest jednostką bazową...


Btw - jeśli miałbym wybierać pomiędzy tym nowym EcoBoostem 2,3 300KM, a starym 4,0 V6 210KM to zdecydowanie wole R4...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

gucior55

zobaczymy czy tego nowego rs-a będzie można w ogóle podłubać (ruszyć kompa)

qualin

Cytat: sseebbaa1 w 02.07.2015, 21:21
Ponadto mam nadzieję, że kolor z tego przedprodukcyjnego modelu (filmik) nie wejdzie do produkcji. Jak dla mnie strasznie mdły.
Ten kolor to jest lakier bodajze z mustanga i nie bedzie on  dostepny w focusie, pomalowali go tak tylko na potrzeby prezentacji i premiery.

zajc

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-frankfurt-2015/frankfurt-2015/news-ford-focus-rs-znamy-osiagi,nId,1886682

T

Przyspieszenie do 100 km/h miażdży. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club