St

Bialybielson, 14.02.2013, 17:46 « poprzedni - następny »

Bialybielson

Pszepraszam za bledy ale ja sie urodzilem w londynie dlatego troche bledow robie i chcialem zapytac bo na angielski forum piszol ze wymienia sie pasek po 100 mil albo 10 lat i sam nie wiem czy to jakas roznica czy samochod byl kupiony w polsce czy uk

Wilu117

Pasek jest z gumy, guma parcieje a 10 lat to długi okres myślę że 5 lat to maksimum dla paska jeżeli nie chce się kusić losu :). Tak samo z przebiegiem, lepiej wymienić po 100tyś km i mieć spokój.

Marcel

Cytat: Wilu117 w 14.02.2013, 17:56
Pasek jest z gumy, guma parcieje a 10 lat to długi okres myślę że 5 lat to maksimum dla paska jeżeli nie chce się kusić losu :). Tak samo z przebiegiem, lepiej wymienić po 100tyś km i mieć spokój.

Ja mam opony z 1997 r. i trzymają się nieźle, nic nie sparciało.
Szalom!

Essio

[B
Cytat: Marcel w 14.02.2013, 22:48
Ja mam opony z 1997 r. i trzymają się nieźle, nic nie sparciało.
Jak ja Ci zazdroszczę takiej postawy. Nie masz pojęcia.
Oberslejzen!

Falubaz 1

Cytat: Marcel w 14.02.2013, 22:48
Ja mam opony z 1997 r. i trzymają się nieźle, nic nie sparciało.


Stary z takim podejściem to można by rzec że prezerwatywę można wywinąć na drugą stronę i użyć ponownie a potem umyć i jeszcze raz.

Konstrukcja opony to głównie guma i metalowe druty i fakt guma może jakoś wyglądać ale połączenia druciane są obliczane na ok 10 lat, więc dla swojego i naszego bezpieczeństwa zmień opony bo (tego Ci absolutnie nie życzę) będziesz jechał troszkę szybciej w zakręcie i taka guma pęknie to ...

caqerr

Rozumiem ,że te opony trzymasz specjalnie dla teściowej ;) ?