Uwaga - Internetowi oszuści

Falubaz 1, 22.02.2013, 23:33 « poprzedni - następny »

Falubaz 1

Koledzy i koleżanki, w związku z wstawieniem przez mnie internetowego ogłoszenia o sprzedaży w Niemczech Forda Mondeo MK 4 ST muszę was wszystkich ostrzec. Cała historia tego pojazdu jak i właścicieli to bzdura.

W dniu dzisiejszym otrzymałem maila odpowiedzią na moje pytania dot. w/w Mondeo  adres nadawcy to ;
denman2angela@gmail.com  coś mi nie pasowało w tym ogłoszeniu tak wiec postanowiłem wypytać dość szczegółowo o książkę serwisową, wypadkowość itp a oto skrót odpowiedzi.
- Hallo tu Angela, przepraszam za mój Niemiecki ale mieszkam tu od niedawna gdyż mój mąż jest pracownikiem ambasady i piszę do Ciebie z pomocą translatora, jeżeli chodzi o auto to ja nie jestem ekspertem ale silnik pracuje ładnie i cicho (dodam że w ogłoszeniu jest 3.0 V6 MK4) i nigdy nie mieliśmy żadnej stłuczki, pewnie zastanawiasz się skąd taka mała cena ale mój mąż po 3 latach dostaje służbowe autko za free a my chcemy tym samy sprzedając okazyjnie pomóc innym, proszę poinformuj mnie czy jesteś gotowy by poddać auto inspekcji na twój koszt byś miał pewność że wszystko jest ok .

Odpisałem że nadal jestem zainteresowany i proszę o adres gdzie i kiedy mogę obejrzeć samochód i tu robi się ciekawie samochód niby jest w DE ale na weekend mąż Angeli akurat postanowił pojechać jako dyplomata do Anglii samochodem więc termin weekendowy odpada ale istnieje opcja za jedyne 750 Euro oddać samochód do fachowca i on zrobi inspekcje z fotkami i filmem co ma mi dać pewność co kupuje.

Więc jest to oszustwo a tu link do tego pojazdu:



« Dodane: 22.02.2013, 23:36 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.kalaydo.de/anzeigen/auto/gebrauchtwagen-pkw/ford/mondeo/ford-mondeo-limousine-2006-160300-km.-eur-5.000/anzeige/?kalaydonr=36274604#utm_source=AutoPlenum&utm_medium=Anzeigenfeed&utm_campaign=AutoPlenum

« Dodane: 22.02.2013, 23:47 »

Dosłownie 2 minuty temu otrzymałem kolejnego maila, teraz Angela pracuje na platformie wiertniczej i niestety nie możemy się spotkać ale firma transportowa przywiezie samochód po wskazany adres.

Oj masakra ja tez sprzedaje samochody ale ja czytam coś takiego to mi wstyd, powinni takich oszustów gazetach pokazywać, więc uważajcie na takie oferty z sieci.  Jak chcecie mieć pewność call me  :D

bishop

Za taką cenę, takie auto? Wiadomo że to pachnie ładnym wałkiem. Jeżeli chodzi o rynek samochodowy to chyba okazji nie ma.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

T

Wałek stary jak świat. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Falubaz 1

Cytat: Tomasz w 23.02.2013, 11:40
Wałek stary jak świat. ;)

Tak, Jednak nie wszyscy o tym wiedza szczegolnie ci mlodzi gniewni szukajacy okazji.  8)

kastro

może wałek stary ale jeśli przerobią odpowiednią ilość klientów to w końcu na kogoś trafią. Łatwy pieniądz;-)
Moje: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.wózki widłowe | Kupno i wynajem Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.maszyn budowlanych JCB