Sprzedam tanio mojego ST :)

roki, 08.03.2013, 21:09 « poprzedni - następny »

roki

Witam jak by ktos byl chetny to mam mojego ST do sprzedania niedrogo auto pewne jezdzilo prawie tylko autostradami i bylo serwisowane w fordzie.Koszt rejestracji w pl to okolo 2tys zl.pozdrooo
roki

weksla

już Ci się znudził?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm


roki

Nie znudzil ;) musze niestety kupic cos oszczedniejszego mniejszego hehe ;) pozatym oplaty miesieczne w moim kraju sa duze jeszcze w czasie kiedy nie mam pracy od kilku miesiecy....jak by ktos slyszal o kims kto chce kupic st to piszczie :)
roki

wilhelm

Może jakies konkrety? Ile chcesz za niego?

linkgrabber

oplaty to okolo trzech tysiecy a nie dwóch :)

roki

Moja cena to 16tys zl w euro to tylko 4 tys eu :)

« Dodane: 09.03.2013, 10:23 »

A konkrety beda jak bedzie ktos powaznie zainteresowany :) auto bez ujrytych wad procz maglownicy z ktora jezdze od pol roku i mi w niczymnieprzeszkadza :)
roki

Falubaz 1

Cytat: roki w 09.03.2013, 10:21
Moja cena to 16tys zl w euro to tylko 4 tys eu :)

« Dodane: 09.03.2013, 10:23 »

A konkrety beda jak bedzie ktos powaznie zainteresowany :) auto bez ujrytych wad procz maglownicy z ktora jezdze od pol roku i mi w niczymnieprzeszkadza :)

Roki to ty żyjesz, pisałem do ciebie ale bez odpowiedzi.
Szkoda że sprzedajesz ale wiem jak jest, tu przesyłam stronkę gdzie można dokładnie obliczyć jakie będą opłaty za 3.0 V6 .

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.autokalkulator.pl/

MAG

24.03.2013, 21:36 #8 Ostatnia edycja: 25.03.2013, 15:27 by MAG
Nie chcę cię martwić, ale IMHO po pierwsze, to tanio to nie bardzo odzwierciedla rzeczywistość, a po drugie, ja dwa lata temu sprzedawałem'04 ST220 kombi zarejestrowane w Szwecji przez ponad pół roku (a auto było też mocno doinwestowane - miało hamulce z Foki ST, dużą przepustnicę, program z V-techa, zawiechę Eibacha +amory B6 i dopiero jak byłem już zdesperowany i dałem cenę 20tys, to zjawił sie kupiec chętny.

Jeśli chcesz sprzedawac auto w Polsce, musisz je tu zarejestrować, bo inaczej moooooocno sobie ograniczasz osoby zainteresowane, a opłaty w przypadku ST220 są chorendalne - za samą akcyzę wyjdzie ponad 3koła, a reszta kosztów to kolejny tysiączek z hakiem jeszcze dojdzie
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Essio

Musiałby się znaleźć oszołom, który jest zdecydowany, pewny czego chce. Taki wariat jak my. :)
Auto sprzeda w Austrii, pewnie trochę zejdzie ale tam znajdzie kupca.
Oberslejzen!

roki

Ja sie do aut nieprzyzwyczajam ;) mialem na poczatku cene 5000e...teraz mam ostateczna o kazyjna bo 3300e wiec cena wg mmie super ;) juz mam kupcow konkretnych i jutro auto juz bedzie sprzedane bo realnie tutaj moj ST jest warty mniej wiecej 6tys euro z moim przebiegiem i stanem technicznym a stan techniczny mam b.dobry procz zuzytych amorow hehe ;) ale nic sie nie tlucze dobrze sie czhma drogi dzieki sprezynom H&R.Z st jestem zadowolony NA RAZIE musze sie odkuc pptem sie kupi cos mlodszego i lepszego ;)

« Dodane: 25.03.2013, 16:50 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 25.03.2013, 16:52 »

Cos z tych dwoch wybiore ;) na kilka miesiecy styknie potem dobzyda i bmw e60 2005r 3.0d m pakiet ;)
roki

Lasko1990

nie kupuj alfy :) lepiej już OOOO