[Mondeo] wahacze przednie w mondeo mk3 st220

adaskoST, 20.04.2013, 01:20 « poprzedni - następny »

adaskoST

jestem " czasami " szczęśliwym posiadaczem mondeo st220 .... czytając Twój post o wahaczach przednich do tego auta mam takie pytanko "  :stupid:

u kilku producentów części występują zamienniki przedniego wahacza do st220 ... i tu jest problem - kupiłem takie wahacze QUINTON HAZELL , wizualnie takie same jak był stare , według producenta są do st220 ale po wymiane wahaczy auto ściąga ostro raz na prawą raz na lewą . jakby nie były do tego przeznaczone

stare były przykorodowane , ja chciałem sworznie i tulejki robic bo pasują od zwykłegoale znajomy mechanik powiedział żeby brac całe .... nie wiem jak to jest , niby są do st220 z kilku firm ale w ciemno nie wezmę już ...

sworznie od zwykłego pasują chyba też ?

Generalnie :
nie da się jeździć ... szkoda oponek i już przy małej prędkości są cuda , drążki nie były ruszane wcale
jaka jest różnica między wahaczem od zwykłego mk3 a st220 ? może wystarczy same sworznie zmienic ?

nie uśmiecha mi się kupować nowych po około 1000zł a tych też strach wymieniać u sprzedawcy , żeby nie dał takich samych jak wcześniej

wizualnie  wyglądały tak samo stare jak i nowe

Jak zrobic to w miare tanio ?

Venomus

Wziąć stare, dać do piaskowania i malowania proszkowo. Tuleje zalać poliuretanem np. w Deuterze w Olkuszu :) Będzie o wiele lepiej niż na oryginalnych gumach.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

T

Cytat: adaskoST w 20.04.2013, 00:20Jak zrobic to w miare tanio?
A czytałeś Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ten temat? Tam chyba są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club