[Focus] Focus MK2 2.0 TDCi pakiet ST

baki, 24.04.2013, 13:12 « poprzedni - następny »

weksla

Ciekawe czy do mondeo pasowalaby
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

baki

nie wiem czy to czasem z mondeo MK4 ona nie pochodzi ;)

jak chcesz Weksla to mogę zrobić obrys na kartce w kratkę to spróbujesz dopasować do siebie
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

pietia25

Lampka Submarine na 100% pasuje do Mondeo MK3. W Mondeo były takie same jak do Focusa MK1, MK2 oraz do Mondeo MK4 i S-Max. O ile się nie mylę w Fiescie chyba te Submarine były bliżej przycisków 2 takie prostokątne cienkie diody.

PS. Bardzo ładne autko.

T

Lampka jest świetna. Na jakie keywordy jej szukać?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

baki

na aukcjach różnie wpisują ale "lampka" "submarine" coś w ten deseń trzeba szukać, "mondeo" "focus" też różne kombinacje trzeba wpisywać

ceny 80-100 pln takie ceny
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

T

Udało mi się taką kupić, oby pasowała i do Mondeo. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

baki

Cytat: Tomasz w 24.08.2013, 18:16
Udało mi się taką kupić, oby pasowała i do Mondeo. :)

nie ma zdjęcia - nie ma "oh i ah"  ;)   :stupid:
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

T

Nie bo... lampka pasuje (no prawie, bo siedzi mało pewnie, ale to mały problem, poprawię), normalne funkcje świecą, natomiast nie wiem jak uaktywnić te diody. Zauważyłem, że jest tam dodatkowa wtyczka 4-pinowa -- miałeś do niej instalacje czy podpinałeś jakoś inaczej?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

baki

miałem wtyczki fabryczne dwie - przepiąłem i prócz diód to cała reszta działała (główne i do czytania)
diody czerwone dopiero zaczęły działać jak dołożyłem 3 cm kabelka masy - w lampce blisko jednej diody wystawał mały mosiężny pin z oczkiem do którego podłączyłem kabelek (grubość telefoniczna dosłownie) a drugi koniec do "minusa" najbliższej wtyczki

diody gasną z opóźnieniem po zamknięciu auta razem z zestawem wskaźników i radia

jak byś chciał to mogę cyknąć fotkę jak to wygląda u mnie
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

weksla

prosiłbym o fote i jeśli można link do aukcji z lampką
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: baki w 27.08.2013, 15:40miałem wtyczki fabryczne dwie - przepiąłem i prócz diód to cała reszta działała (główne i do czytania)
To u mnie tak samo.

Cytat: baki w 27.08.2013, 15:40jak byś chciał to mogę cyknąć fotkę jak to wygląda u mnie
Bardzo bym prosił. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

baki

Tak to u mnie wygląda:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tak wygląda dołożony niebieski kabelek od masy, idzie od małego miedzianego pinu (na dole w kółku zaznaczyłem) do wtyczki od głównych świateł oczywiście do minusa:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



2.0 TDCi 167KM 388 Nm

T

Dzięki, o to chodziło. Lampkę mam chyba identyczną. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

baki

Zamiast robić tuning silnika to już mi w głowie submarine na tył przychodzi pomysł do głowy :D fajnie jakby tylną kanapę oświetlało czerwone światełko ;) +10pkt do lansu w garażu :D

Cykam się żeby nie zepsuć czegoś, chyba na przód IC większy wleci bo koszta małe z Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.fmic.pl
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

T

Cytat: baki w 28.08.2013, 11:31Zamiast robić tuning silnika to już mi w głowie submarine na tył przychodzi pomysł do głowy
U mnie nie da rady, mam w Ghia seryjną lampkę z tyłu i niestety ma zupełnie inny kształt, musiałbym robić jakąś hybrydę.

Cytat: baki w 28.08.2013, 11:31Cykam się żeby nie zepsuć czegoś, chyba na przód IC większy wleci bo koszta małe z Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.fmic.pl
Większy FMIC to nie opcja tylko obowiązek. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club