[Cougar] Strzela z wydechu powyżej 4000 obr.

TOMY, 02.06.2013, 11:42 « poprzedni - następny »

TOMY

02.06.2013, 11:42 Ostatnia edycja: 02.06.2013, 14:57 by TOMY
Hej. Rzadko tu piszę ale dość często zaglądam. Mam do was prośbę o pomoc.

Niedawno złożyłem silnik 3.0 na głowicach od 2,5. Przed tą zabawą z poprzednim silnikiem nie miałem takiego poroblemu jak teraz.

Do 3000, 4000 obrotów (w zaleznoći od obciążenia) autko przyśpiesza pieknie, powyżej tej wartośći jest spadek obrotów o około 1000 i strzał z wydechu i tak cyklicznie. Z początku myślałem że wina IMRC, wyjąłem to ustrojstwo i okazała się winna linka, wymieniłem założyłem nową, IRC zaczął działać o broty trochę się podniosły do góry ok 5000 i ...... znowy strzał z wydechu.

Nie chce tak jeździć bo szkoda mi silnika.

co mam robić? co jest jeszcze do poprawienia?, a może samo strojenie silnika mi zostało.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 02.06.2013, 14:57 »

Dodam jeszcze link do pliku Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://przeklej.net/file_details/99709.html

TOMY

OK,..... nikt nie odpowiedział, znalazłem przyczynę, może komuś się przyda, jeden kabel masowy pod skrzynką bezpieczników w komorze silnika nie był przykręcony.

Tego bym się nie spodziewał.

Także problem rozwiązany

T

Cytat: TOMY w 21.06.2013, 15:50OK,... nikt nie odpowiedział, znalazłem przyczynę, może komuś się przyda, jeden kabel masowy pod skrzynką bezpieczników w komorze silnika nie był przykręcony.
No właśnie, bo to bardzo dziwnie wyglądało.

A jak się ogólnie jeździ po swapie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

TOMY

rewelacyjnie, jestem mega zadowolony z jazdy, przyśpieszenia, dźwięku i w ogóle mam rogal na twarzy jak wciskam gaz do dechy. Do ukończenia projektu zostało mi jeszcze, wydech z Kwasówki oraz strojenie

baton

No ! Wilhelm to już wiesz co zrobić ! ;)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej strony na fb jak i skorzystania z oferty Cars-Detailing! Dla forumowiczów fordtuning duże zniżki! ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cars-detailing.com/

wilhelm

Zmienić silnik czy poszukać luźnego kabla? :P

Essio

Cytat: wilhelm w 26.06.2013, 22:34
Zmienić silnik czy poszukać luźnego kabla? :P
O proszę... masz Ci babo placek.
Co do wyboru, polecam kupić silnik a kabelek będzie gratis.  8)
Oberslejzen!