Mondeo TDCI by Polarny (czy to już ST? chyba nie (-: )

Polarny, 09.07.2010, 18:07 « poprzedni - następny »

MAG

Cytat: Polarny w 09.07.2010, 19:43
....
A co do wycieraczki, to jest to wersja z ... Peugeota 307. Niestety oryginalne pióro jest zdecydowanie za długie. Więc musiałem kupić krótsze (od 206) i je nawet skracać o jakieś 0.5 cm. Poszukuję ciągle innej. Ostatnio w oko mi wpadło z Hyundai i30, ale nie miałem jeszcze okazji pomierzyć.
Idealnie pasuje wycieraczka z Astry, tylko nie do końca pamietam której ....  :}

ale Oktan taką założył, więc możesz się  Go podpytac ...  :D
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Polarny

Tak, wiem już o tym i nawet sam ją polecam innym. Tylko jakoś nie mam weny by wymienić ją u siebie. W międzyczasie zastanawia mnie, czy czasami wycieraczka od Mk4 by nie pasowała.

wilhelm

po co kombinowac jak od astry 3 kombi pasuje p&p i wyglada zajebiscie...  ;)

weksla

Ale nie pisze na niej Ford:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps


Oktan

Cytat: Polarny w 11.02.2011, 11:53
Tak, wiem już o tym i nawet sam ją polecam innym. Tylko jakoś nie mam weny by wymienić ją u siebie. W międzyczasie zastanawia mnie, czy czasami wycieraczka od Mk4 by nie pasowała.

jak chcesz to ci zamówię i podrzucę 26.02.2011 r. - koszt był śmieszny -> kupowałem oryginał w sklepie z częściami do HOpli
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Polarny

Plan jest taki by oblookać na spocie jak to w praktyce się ma i zadecyduję. Takie ramię dostanę wszędzie i pewnie w bardzo zbliżonych cenach, więc nie ma pośpiechu.