[Focus] Focus ST MK2 301 KM / 449Nm

vtec, 11.09.2013, 21:08 « poprzedni - następny »

vtec

dane w ogłoszeniu, auto znane wśród forumiczów:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/fo...-C30573242.html

autko szybkie, zadbane, niekatowane, mocno rzucające się w oczy ;)

Essio

Już żałuję, jak szukasz chu... jest tylko same wraki. Jak kupisz inne auto nagle foka na sprzedaż.
;(  ;(  ;(  :E  :E  :E  ;(  ;(  ;(

Sorki za OT.
Oberslejzen!

vtec

update zdjęciowy :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


vtec

łup i nowa cena ,tzn 100 PLN mniej
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-st-unik...C30843668.html

vtec

listopadowy up:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-st-unikat-301km-449nm-salon-pl-C30843668.html

vtec

odświeżę kotleta po ponad roku:

Ford Focus ST

Dane o aucie:
- rocznik 2006 (pierwsza rejestracja 30.10.2006)
- salon Polska
- przebieg 91100km
- II właściciel - w moim posiadaniu od ponad 4 lat,
- pełen serwis FORD, książka serwisowa do 2012 włącznie - do potwierdzenia w każdym salonie Forda, w 2013 w nieautoryzowanym sprawdzonym serwisie,
- przed przeglądem po 90kPLN, a dokładnie to jutro.
- przegląd techniczny ważny do 25.11.2015
- wyposażenie fabryczne, jak to w ST-ku, bez navi i ksenonów.

Dodatki niefabryczne:
- pełny układ wydechowy (przelotowy) Moongoose 3 cale, sprowadzony z UK (nie jakaś tam chinszczyzna czy samoróbka)
- IC AIRTEC GEN3 sprowadzony z UK (nie jakaś tam chinszczyzna czy samoróbka)
- actuator FORGE sprowadzony z UK
- całość montowana wraz z programem/mapą w PROMOTOR-ze w lutym 2012 przy przebiegu około 70kkm - wynik, bagatela 301,5 KM 449,5Nm (bezpiecznie), jest filmik na stronie PROMOTOR-a
- wzmocnione fabryczne sprzęgło (spokojnie może pracować przy mocy 400KM i 600Nm), jednakże nie sprawia ciężkości podczas zmiany biegów, pracuje jak fabryczne, z tą różnicą, że nie uślizguje się :)
- sprzężyny EIBACH (auto siedzi niżej o 22mm i nie bują się jak fabryczne ST),
- felgi 19" z RS-a wraz z oponami letnimi w idealnym stanie
- oklejony dach, lusterka i kilka innych detali w czarnym macie
- wloty na masce z RS-a (poza optyką, idealnie sprawdzają się w ciepłe dni)
- wtryski od RSa
- DV
- solenoid
- rura dolotowa z elevatecars

Samochód jest bardzo, ale to bardzo zadbany i w idealnym wręcz stanie. Zarówno mechanicznie jak i wizualnie z zewnątrz i wewnątrz. Mogę bez zawachania sprzedać auto komuś w rodzinie, jednakże nikt nie jest fanem aut "usportowionych".
Nie był przeze mnie "upalany" pomijając dwa wyjazdy na Ułęż, na trening, celem wyczucia auta. Auto odpowiednio chłodzone i rozgrzewane, tak jak to w tego typu autach z turbiną powinno się robić. Użytkowane tylko i wyłącznie przeze mnie.

Przed zakupem sprawdzałem ten samochód w wyspecjalizowanym warsztacie bardzo dokładnie oraz dodatkowo auto sprawdzane było przez DEKRA. Auto u poprzedniego właściciela miało obcierkę parkingową na tylnym prawym błotniku. Grubość powłoki lakierniczej na każdym elemencie (poza wspomnianym prawym tylnym nadkolem) jest oryginalna.
Dodatkowo w pierwszym roku eksploatacji starałem się w ramach gwarancji fabrycznej pozbyć się problemu łuszczącego (warstwy ochronnej) się lakieru na przednim zderzaku. Pomimo kilku pism w różne miejsca w FORD-zie, z uwagi na brak postępów, odpuściłem. Nie jest to jakaś specjalna bolączka, jednkaże dla "pedanta" może to być uciążliwe :).

Brak jakichkolwiek błędów w komputerze. Tarcze i klocki wymienione podczas ostatniego przeglądu. Nowy akumulator.

Podsumowując samochód w stanie bardzo dobrym bez potrzeby jakiegokolwiek wkładu.

Co gwarantuję:
- autentyczny przebieg,
- pochodzenie,
- bezwypadkowość,
- super wygląd, nie pozostawiający auto bez uwagi na ulicy,
- banan na twarzy przy każdym wciśnięciu pedału gazu,
- pozostawienie młodszego brata - RS-a (fabrycznego) z tyłu, nie wspominając o nowym ST.
- vmax 270km/h

Samochód można obejrzeć w Warszawie.
Zgadzam się na przegląd w ASO i "nie-ASO" na koszt kupującego. Nie mam nic do ukrycia.

Dodatkowo płatne oryginalne felgi ST wraz z zimowymi oponami w idealnym stanie. Cena 2kPLN.

Cena 41000 PLN - umowa.
Rozważę zamianę z dopłatą po mojej stronie, nic słabszego, i chyba tylko 4x4.

weksla

Nic dodać nic ująć:D
Gdybym wiedział pewnie rozważyłbym kupno Twojej sztuki:D
Mankamentem dla mnie byłyby 3d.
Tak czy inaczej ktos kto kupi bedzie się cieszyłD:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps