Mondeo mk3 ST220 hatchback po drugim lifcie

sseebbaa1, 18.09.2013, 21:47 « poprzedni - następny »

T

Caqerr, muszę przyznać, że Twoja przeróbka jest naprawdę brawurowa. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Grill założyłem dzień przed zlotem, na zlocie musiałem maskę podnieść :D
Trzeba było użyć tego co jest hahaha :D
Auto i tak czeka robota u lakiernika w przyszłym sezonie także i grill sie wymieni ;)

yayko

Ale jakoś nie rzuca się w oczy jak zamkniesz znaczek chyba co ? :)

caqerr

Jak zamknę to nic nie widać ;)
Ale jak otwieram przy kimś to wstyd :v

T

22.12.2015, 18:20 #919 Ostatnia edycja: 22.12.2015, 18:21 by Rijndael
U mnie to wygląda w ten sposób:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jak widać wystarczy wyciąć wewnętrzną cześć wgłębienia na kluczyk, nie trzeba nic rzeźbić. Gdybym się trochę bardziej do tego przyłożył, to wyglądałoby jak fabryczne. A i teraz na pewno nie razi (na makro z lampą bardzo widać każdą niedokładność).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

fabio210

Seba, co do firmy hidretrofit, polecam, profesjonalna obsługa. Koledze z polo 9n3 ze zwykłych lamp zrobił bi ksenony.
Fachowe podejście, a co najważniejsze, lampy nie parują.

Tigerbart

Mi trochę parują, a jedna ma nie wyczyszczony klosz od wewnątrz

fabio210

CZyli jednak nie do końca w porządku. Kilku moich znajomków u nich robiło lampy, każdy jest zadowolony, ale widocznie trafiają
się im nie doróbki. Jednak nie ma jak to oryginał, taka prawda.

weksla

W mondeo też robilem u nich bixenon. Jedna paruje
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

Kolega u nich dzienne robił to też dali ciała :)

sseebbaa1

Cytat: yayko w 23.12.2015, 07:52
Kolega u nich dzienne robił to też dali ciała :)

Tigerbart i weksla pisali o problemie z parowaniem kloszy. A Twój kolega to jaki miał problem?
Pytam żeby wiedzieć na co zwrócić im uwagę. Bo raczej będę musiał zrobić jednak tę przeróbkę ksenonów.

Inna sprawa, że będę musiał też zająć się systemem poziomowania ksenonów, bo nie działa.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

yayko

żarówka padła nie dało się jej wymienić i źle skleili :)
ja też muszę poziomowanie zrobić bo też nie działa :)

Tigerbart


sseebbaa1

Cytowałem yayko i to jemu odpowiadałem :)
Pozdrawiam!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

sseebbaa1

Szczęśliwego Nowego Roku!

A jak już się wybawicie, to podpowiedzcie mi co mam robić z tymi ksenonami.
Chodzi mi o to czy dawać do hidretrofit, bo nie ma innej firmy, która tym zajmuje się. Czy może ma ktoś pomysł jednak na inną firmę?
Dodam tylko, że jeszcze jeden kolega, który skontaktował się ze mną na PW, ma poważne zastrzeżenia do hidretrofit i odradza ich usługi.

Znacie innych specjalistów?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy