Mondeo mk3 ST220 hatchback po drugim lifcie

sseebbaa1, 18.09.2013, 21:47 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

25.08.2015, 21:30 #825 Ostatnia edycja: 17.10.2019, 22:56 by sseebbaa1
Coś nie za bardzo dbam o wygląd komory silnika, więc chociaż rozweseliłem widok czerwonymi dodatkami
:D

Kable Magnecor KV85 Competition [65153]

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Wyglądają groźnie. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sseebbaa1

25.08.2015, 22:04 #827 Ostatnia edycja: 17.10.2019, 22:57 by sseebbaa1
Wiadomo. Czerwony zawsze szybszy :stupid:

Najważniejsze sprawdzę jutro rano - czy po odpaleniu na zimno silnik dalej pracuje nierównomiernie przez kilka pierwszych sekund. Tak jak już tutaj wspominaliśmy, podejrzane w pierwszej kolejności były właśnie kable.
Wymienione zostały też świece, więc jak to nie pomoże, to pozostanie już tylko wymiana cewki.
Kolega Alek znalazł w jedym ze sklepów internetowych oryginalną cewkę Motorcrafta za 329 zł. To chyba dobra cena?



Spotkałem kolegę bubel25, który kilka dni temu kupił ST220 i dzisiaj go zagazowywał w Gorzowie.
Kolega nie ma jeszcze tematu swojego samochodu, więc wstawię fotki tutaj.

Cóż, niezbyt piękne okoliczności przyrody :) Przed warsztatem kolegi Cobiego z FCP :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

xmen

Zacnie :D  nie ma to jak SPot pod warsztatem hehe
MK3 TDCi Hybryda: 160km / 370Nm pakiet RS + kierownica RS Foki II

bishop

Cytat: sseebbaa1 w 25.08.2015, 21:30Coś nie za bardzo dbam o wygląd komory silnika
To prawda;]
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

caqerr

Ładnie wyglada ten ex ST220 od Huygi...
Jak na srebrnego aż zbyt ładnie :o

Tigerbart

Cytat: Tomasz w 25.08.2015, 21:31
Wyglądają groźnie. :)

Jak ja założyłem swoje to również taki kontrast powstał ;) Aż są plany malowania elementów silnika ;)

bubel25

A czemu aż zbyt ładnie coś sugerujesz?

sseebbaa1

Cytat: xmen w 26.08.2015, 20:14Zacnie :D  nie ma to jak SPot pod warsztatem hehe
Ale to nie było spotkanie w stylu kierowców Alfa Romeo. My naprawdę tam się tylko spotkaliśmy i wcale nie naprawialiśmy aut :)


Cytat: bishop w 26.08.2015, 19:33
To prawda;]
Za dwa dni dostanę nowiutki zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego. To może chociaż trochę odświeży komorę...


Cytat: caqerr w 26.08.2015, 20:55Jak na srebrnego aż zbyt ładnie :o
bubel25 ma kolor 60 (Silver Stardust), a ja mam kolor 72 (Machine Silver Metalik)
Podaję to tak dla porządku :)


Cytat: Tigerbart w 26.08.2015, 21:04Aż są plany malowania elementów silnika ;)
Podobają mi się ładnie wykończone i zadbane wizualnie silniki, ale przynajmniej jak dla mnie, jest to ostatni w kolejności mod do zrobienia. Nie mam żadnych uprzedzeń do takich modów, ale znając siebie wiem, że nie do końca dbam o to. Tak po prostu jakoś mi wychodzi :)


Cytat: bubel25 w 26.08.2015, 23:02
A czemu aż zbyt ładnie coś sugerujesz?
Zaraz otworzy się puszka Pandory, czy jak?
:evil:

bubel25 zakładaj swój temat!
Opiszesz tam swoje autko i nowy zestaw do LPG. Jak widać ludziska są tego ciekawe!
No i nie będziesz mi tu robił konkurencji :mad: :stupid:
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

bubel25

Żebym wiedział jak tu się dodaje zdjęcia :-)

sseebbaa1

Cytat: bubel25 w 26.08.2015, 23:34
Żebym wiedział jak tu się dodaje zdjęcia :)
Tu jest trochę trudniej, niż na FCP :)
Musisz mieć jakiś zewnętrzny serwer, który archiwizuje zdjęcia.
Ja przykładowo korzystam z Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.photobucket.com
Takie serwery po wstawieniu zdjęć same podają adres, który potem wklejasz w posta i zdjęcia się wyświetlają.
Pilnuj tylko, żeby zdjęcia nie były zbyt dużej rozdzielczości. Forum co prawda samo zmieni rozdzielczość, aby dopasować do odpowiedniej szerokości, ale zdjęcie będzie ładowało się tak jakby było w pełnym rozmiarze. Zatem sugeruję zdjęcia 800 pikseli szerokości, bo do takiego rozmiaru i tak zostaną zmniejszone.

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Cytat: bubel25 w 26.08.2015, 23:02
A czemu aż zbyt ładnie coś sugerujesz?

Nienawidze srebrnego :P Mimo iż mój poprzedni ST był srebrny :D
Srebrny to może być zegarek a nie auto :D
Ale kto co lubi... :D

MAG

Ja po czarnym ST200, granatowym pierwszym S-maxie i srebrnym RS2000 to zdecydowanie szukałem srebrnego lub szarego, ale niestety trafiłem na czarnego ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

Odwieczny problem z myciem autka.
Czarny wygląda cudnie, ale tylko przez pół dnia od umycia :)


Rozważania na temat mojego wymarzonego auta (i jego koloru) przeniosłem tutaj:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,4327.msg48102.html#msg48102
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Cytat: sseebbaa1 w 27.08.2015, 12:22Czarny wygląda cudnie, ale tylko przez pół dnia od umycia
No i czarne myje się 3x dłużej. Srebrne Mondeo opłukuję zwykle w 5 minut Karcherem i wygląda dobrze. Czarną Octavię muszę umyć dokładnie gąbką, a potem jeszcze wytrzeć, bo inaczej wygląda zwykle gorzej niż przed myciem (zaciek na zacieku).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club