[Mondeo] ST220 '03 FL HB b/g

caqerr, 21.09.2013, 09:02 « poprzedni - następny »

caqerr

Kadett na wiosne też idzie w 4x4 i ~550 koni :p
Teraz to jest masakra 160km/h i kadett gubi trakcje :D :D :D

sseebbaa1

Skoro z silnika 3.2 robią 550 KM, to może ja swojego Durateca 3.0 oddam w ręce jakiegoś magika?
Mi tam 400 KM wystarczy...
:)
Masz tam kogoś kto znałby się na przeróbce?
Bo w moim regionie to nie mam nawet z kim pogadać (chodzi mi o warsztaty).
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Projekt kadett'a jak i wiele innych z tego co wiem ogarniał mikey (Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mickey-garage.pl/)

caqerr

pora odkopać...
w zasadzie nic takiego się nie działo...
mdo dostało nową pompe paliwa, działa.
wypluł na hamowni 200 koni. Niby mało ale ta moc jest osiągana przy 5,8k rpm. Podejrzewam,że przez błąd z elektryką albo zapchane katy... Na wiosne ogarniemy to.
No i jeszcze ori xenon nieziemsko mnie wkurwiał ostatnimi czasy...
Więc:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://hidretrofit.pl/2013/12/28/ford-mondeo-mk-iii-2/
Zdjęcia lamp na aucie wrzucę jutro/przez weekend. Lampy dostałem 31 a jeszcze nie zdążyłem się ogarnąć po sylwestrze :|

aa, no i 2 albo 3cia wymiana oleju była w grudniu...
Ponownie zalany valvo synpower 5w40 + płukanka protec + dodatek nano od proteca bodajże...
aaaa i jeszcze mdo dostało powłoke Snow Xtreme od 4nano.

sseebbaa1

caqerr, a mógłbyś sprawdzić po numerze VIN dokładną datę produkcji swojego autka i to jakie masz tam zawieszenie?
Powiedz też jaką masz skrzynię biegów.
etis.ford.com

Sprawdzam od czego zależy montowanie specjalnego zawieszenia.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Specjalne zawieszenie - Data produkcji:      25.11.2003

Mój ST jest też z polskiego salonu. Więc nawet nie ma co sprawdzać czy zawieszenie zależało od kraju sprzedaży...

sseebbaa1

Dzięki!

A przy okazji - masz już pełną moc?
Czy dalej jesteś na poziomie Mondeo ST mk2? :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Teoretycznie jeszcze ST mk2 :P Ale w praktyce żadno ST mk2 nie wypluło 200 :D
Nie mam czasu... Nie mam czasu :(

T

Cytat: sseebbaa1 w 13.01.2014, 10:07Czy dalej jesteś na poziomie Mondeo ST mk2?
Gdzie Ty widziałeś ST200 o mocy 200 KM?

PS Folder się nie liczy. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sseebbaa1

No teraz to caqerr ma zdrowe ST200
Buuuhhaahhhaaa!
















caqerr nie obrażaj się, jeszcze Twoja maszyna pokaże na co ją stać!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

I tak już jest o wiele lepiej porównując do stanu po zakupie  : )
Jeszcze tylko elektryka/katy i będzie ok ;)
Poza tym auto zostanie w 100% seryjne jednak.
Sprzedam kupione b8 i eibacha, nie ma sensu do dailydriver'a czegoś takiego wsadzać...
Kupie sobie jakaś małą puszkę do pojeżdżawki na jakichś amatorskich rajdach czy cuś :)
Czekam na zdjęcia jednej fiesty xr2i. Jeżeli nie będzie tragedii z rdzą to chyba bym ją wziął...
Swoją drogą mnie ciężko obrazić... :D Miałem ST200 w tragicznym stanie także już swoje się w życiu nasłuchałem i przyzwyczaiłem się... :P

T

Cytat: caqerr w 13.01.2014, 13:46Sprzedam kupione b8 i eibacha, nie ma sensu do dailydriver'a czegoś takiego wsadzać...
A jechałeś autem z takim zawieszeniem? :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Wilhelmski miał b6 i eibacha. I moim zdaniem było co najmniej tak samo jak nie twardziej.
A poza tym to już nie o twardość chodzi bo dzieci nie mam... Ale o springi... Teraz już mam biede po Gliwicach. A założę kolejne -2cm i dołączę do Hond które zamiast po akademikiem parkują pod tesco :DDD

weksla

Wilhelma B6 + eibachy ja użytkuje i chwal;ę sobie bardzo to zawieszenie:) A jeżdze z dzieckiem:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

caqerr

Chwalisz zawias po Wilhelmie... ? No fuckin way :D
A po torach w łodzi się tak fajnie jeździło... :D


Dobra po części troche tylko żartuje :P