[Mondeo] ST220 '03 FL HB b/g

caqerr, 21.09.2013, 09:02 « poprzedni - następny »

caqerr

Cytat: marcin uk w 14.03.2014, 14:28
Kolega ma chrom na dolnym grilu, ale nie widze wstawek chromowych na przeciwmgielnych!? ;)
To jak jest w koncu.

Mówisz czerwona nić na kieronicy :) hmmm


Ano nie...
Co dziwne ringi są w chromie, nie są matowe. Brak mi paska na tej poprzeczce...
Ale to niebawem wleci :)
Co do środka -> mi to akurat będzie pasowało jak świni siodło...
Więc w środku zostaje IFL :)

marcin uk

rzuce fote swojego frontu :) a co do wstawki chromowej przy przeciwmgielnych to u Ciebie bedzie ladnie pasowalo i zgrywalo sie z grilem :)

Ja do srodka kupilem metalowe rinki na okragle nawiewy jeszcze nie zamotowalem, alewidzialem i innych i fajnie wyglada i bez przesady. Mozna tez kupic takie "folie" , ale meteal to metal.

« Dodane: 15.03.2014, 14:41 »

Cytat: marcin uk w 15.03.2014, 14:14
rzuce fote swojego frontu :) a co do wstawki chromowej przy przeciwmgielnych to u Ciebie bedzie ladnie pasowalo i zgrywalo sie z grilem :)

Ja do srodka kupilem metalowe rinki na okragle nawiewy jeszcze nie zamotowalem, alewidzialem i innych i fajnie wyglada i bez przesady. Mozna tez kupic takie "folie", ale meteal to metal.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 15.03.2014, 14:42 »

oczywiscie girll sam przemalowałem dol i gore i plastiki przy przeciwmgielnych :) a jeszcze dałem na szybe czarna folie jak widac na fotce :)

caqerr

grill sam środek grilla górnego i dolnego też będę robił tak jak u Ciebie :)
Do tego już mam paski na halogeny...
Jeszcze znaczek ST220 dokupić i będzie drugi FL :3
Z tyłu już jest pełny 2fl...
Progów nie będzie, jakąś mi się nie podobają... Takie plastikowe się wydają...

sseebbaa1

Co plastikowe, co plastikowe?!

Najśliczniejsze na świecie!
Ładuj progi 2nd lift.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Nie ma szans, ni hu hu! Nie będzie progów 2FL :)
Środek tak samo, mimo iż ładny jest po 2FL ale to tylko pasuje do białej/czerwonej skóry. Przy czarnej to tak średnio pasuje...

MAG

Progi z drugiego liftu sa do liftu, znaczy do luftu ;-)

Osobiście zupełnie mi sie nie podobają, bo z przodu sa szersze i bardziej "nadmuchane" niz z tyłu - jak dla mnie to nie pasi ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

caqerr

Cytat: MAG w 17.03.2014, 12:11
Progi z drugiego liftu sa do liftu, znaczy do luftu ;)

Osobiście zupełnie mi sie nie podobają, bo z przodu sa szersze i bardziej "nadmuchane" niz z tyłu - jak dla mnie to nie pasi....

Mam podobne zdanie o tym ! :)

Tak z newsów...
Dystanse zamówione :) :) :)

sseebbaa1

Bo nie masz takich unikatowych progów i zazdrościsz :P
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Cytat: sseebbaa1 w 17.03.2014, 14:59
Bo nie masz takich unikatowych progów i zazdrościsz :P

Wsiadam do auta, biore do portfela 300 zł :P Robie 30km i mam :D
Ale nie chce, nie nie jestem aż tak leniwy :D

MAG

Cytat: sseebbaa1 w 17.03.2014, 14:59
Bo nie masz takich unikatowych progów i zazdrościsz :P
Sorki, ale bzdura - stałem kiedys swoim obok takiego po drugim lifcie i szczerze mówiąc, to żaden z elementów drugiego liftu mi sie nie podobał - ani progi, ani chromowany grill, ani te listwy chromowane ani te tylne lampy z paskami chromu (mówie o nie-kombi) - szczerze mówiąc nie rozumiem pędu ludzi do ich montowania - jak dla mnie to przykład totalnego eklektyzmu, gdzie nie dość, że sąsiaduja ze sobą kółka i trójkaty, to jeszcze do całości dodano paski chromu - jak dla mnie masakra.

Mi osobiście nigdy chromy na aucie sie nie podobały - to moze pasuje do super eleganckich limuzyn, ale nie do auta o "sportowych zapedach", gdzie jesli juz, to wole widzieć szczotkowane aluminium ...


btw - a jesli chodzi o tylne lampy w 4/5D to najbardziej podobaja mi sie te po pierwszym lifcie, bo nie cierpie pomarańczowych kierunków ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sctg

Caqerr lampy super no i auto też .

caqerr


sseebbaa1

Kolego MAG. To była tylko prowokacja! :)
Wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje. A jeżeli już dyskutujemy, to każdy wyraża swoje tylko zdanie.
Wersje "sauté", bez upiększeń też mają swój niezaprzeczalny urok.

Ja akurat kiedy kupowałem swój samochód, to nawet nie wiedziałem jeszcze, że były takie różnice po drugim lifcie w Mondeo ST220. Tak szczerze, to nawet nie zauważyłem tych innych progów. Auto po prostu podobało mi się jako całość. Dopiero później dowiedziałem się, że poszerzone progi są rzadkością - co dodatkowo zwiększyło moje zadowolenie!
Ale to tylko moje zdanie :)

Ku chwale forum, obywatelu generale!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

ufff, nic nie obciera :D
Ale letnie fele są w gorszym stanie niż myślałem :| Moje lenistwo mnie wykończy :(
Co do prowadzenia... Raczej sie nie będę wypowiadał bo przesiadka z zimówek(co prawda 225/40/18 też) ale ostatnie temp. sprawiły ,że auto pływało! Zatem teraz jest kosmos!
Letnie + b6 & eibach + dystans 20mm... Kocham to auto! :D
Szybko zdjęcie strzelone kolanem... Później zrobie lepsze :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


st-power

Teraz to wygląda jak powinno :)
Już się nie mogę doczekać jak swoje założę :D
Wszędzie dałeś 20mm,czy na przód 15mm?
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi