[Mondeo] ST220 '03 FL HB b/g

caqerr, 21.09.2013, 09:02 « poprzedni - następny »

caqerr

Wszędzie 20mm :)

WojtasS

zmieniłeś kolor auta?

czemu  nie zrobiłeś  z dalszej odległości? wiem że lenistwo ale  byś się chociaż oddalił ze 4 kroki ;)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

bishop

Cytat: WojtasS w 22.03.2014, 11:59zmieniłeś kolor auta?
Heh tez tak myślałem;]
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

sseebbaa1

Cytat: caqerr w 22.03.2014, 11:05Co do prowadzenia... Raczej sie nie będę wypowiadał bo przesiadka z zimówek(co prawda 225/40/18 też) ale ostatnie temp. sprawiły,że auto pływało!
Ja akurat montowałem dokładnie takie same dystanse w środku lata i tym samym miałem bezpośrednie porównanie - przed i po.
Na wolnych ciasnych zakrętach trudno było wyczuć różnicę, ale za to na szybkich łukach była zauważalna poprawa stabilności. Także zmiany pasa ruchu na autostradach nawet te agresywniejsze (z odpowiednimi do tego prędkościami) przechodziły dużo spokojniej. Generalnie również jestem zadowolony z tej drobnej modyfikacji!

Gratuluję, że zdecydowałeś się na ten ruch.

A odnośnie pytania kolegi st-powera, to uważam, że dobrze zrobiłeś wsadzając takie same grubości dystansów z przodu i z tyłu. Nie ma sensu ingerować w balans eSTeka, który moim zdaniem jest bardzo dobry. Zamontowanie cieńszych dystansów z przodu spowoduje niepotrzebną podsterowność. Być może będzie to niewielka zmiana, ale i tak niepotrzebna.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Cytat: WojtasS w 22.03.2014, 12:59
zmieniłeś kolor auta?

czemu  nie zrobiłeś  z dalszej odległości? wiem że lenistwo ale  byś się chociaż oddalił ze 4 kroki ;)

za mną był garaż więc nie dało rady, z drugiej strony robiłbym fotke pod słońce co by się skońćzyło jeszcze gorszym zdjęciem ;) sie zrobi kiedy indziej fotke lepsiejsza :P

sctg

Cytat: caqerr w 22.03.2014, 11:05
ufff, nic nie obciera :D
Ale letnie fele są w gorszym stanie niż myślałem :| Moje lenistwo mnie wykończy :(
Co do prowadzenia... Raczej sie nie będę wypowiadał bo przesiadka z zimówek(co prawda 225/40/18 też) ale ostatnie temp. sprawiły,że auto pływało! Zatem teraz jest kosmos!
Letnie + b6 & eibach + dystans 20mm... Kocham to auto! :D
Szybko zdjęcie strzelone kolanem... Później zrobie lepsze :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Świetnie wygląda

MAG

I tak powinno byc seryjnie jesli chodzi o odsadzenie kółek ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

Cytat: MAG w 22.03.2014, 15:09
I tak powinno byc seryjnie jesli chodzi o odsadzenie kółek ;)
Dokładnie to samo powiedziałem, jak zobaczyłem dystanse w swoim smoku.
caqerr bardzo proszę o jakieś chociaż trochę bardziej profesjonalne zdjęcia!
Ja chce zobaczyć Twoje autko w różnych ujęciach. Nalegam!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

kubek

Cytat: sseebbaa1 w 22.03.2014, 19:47Ja chce zobaczyć Twoje autko w różnych ujęciach. Nalegam!
Ja również, przekonujecie mnie do dystansów...
Napisz jeszcze gdzie i za ile?

caqerr

23.03.2014, 11:40 #99 Ostatnia edycja: 23.03.2014, 21:35 by caqerr
dystom allegro 250 zł za oś, przy komplecie wysyłka gratis.
na allegro są tylko 22mm, napisz ,że chcesz 20mm.

« Dodane: 23.03.2014, 21:35 »

Sebba, takie coś może być :D ?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



sseebbaa1

Super!  8)
Teraz dopiero koła wypełniają jak należy poszerzone błotniki eSTeka.

Nie uważasz, że dzięki dystansom felgi wydają się teraz większe?
Ja u siebie taki efekt zauważyłem. Myślę, że teraz koła są po prostu lepiej wyeksponowane.

No ale najważniejsza jest poprawa jazdy! Naprawdę wartościowa modyfikacja.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Szkoda ,że zimówek nie miałem na dystansie. Bo bez niego wyglądały na 16", ciekaw jestem jak będzie na dystanie...
Ori źle nie wyglądały ale przy dystansie wyglądają pięknie!

GIZIU

Widzę że zapoczątkowałem modę dystansową :)

caqerr

Nope :)
Dystans już miał być dawno ale po prostu jestem leniwy ;) No i po częściu myślałem żeby zmienić fele... Ale co ori to ori ;)
Na dystans nakręcił mnie bardziej Seba który już dawno go ma :)

sseebbaa1

Dzięki caqerr :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy