[Focus] ST Orange 2006

Mustang, 22.12.2013, 21:23 « poprzedni - następny »

skoti79

Cytat: beny2345 w 07.04.2015, 20:00
malowałeś przedni gril i kratke zderzaka na czarno?
Wygląda jak malowany, Ty Beny też byś to u siebie zrobił :)

Mustang

Cytat: skoti79 w 07.04.2015, 19:42Sam robiłeś kratkępod IC?  Od roku już dwie trzymam i się zabrać nie mogę .  A co zrobisz z przednią blachą?

No zabawy z tym na długie wieczory ale efekt był tego warty. Blacha za szybą.

Cytat: weksla w 07.04.2015, 19:58
Pięknie wyglada:D
Nie obciera ci nic przy założeniu tych kół?

Dzięki :)
Mam węższe opony przez co wywaliłem koła bardziej i póki co nic nie obciera.


Cytat: beny2345 w 07.04.2015, 20:00malowałeś przedni gril i kratke zderzaka na czarno?
tak

Cytat: bishop w 07.04.2015, 19:14Killer. Ostatnia fota wygląda jak rendering 3D.
Ps. Ten Golf znaczy VW:D też całkiem fajna bestia. Więcej szczegółów.
Znalazłem: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/loweredcaddy

No caddy przeszedł długą drogę aby tak wyglądać ale robi dobrze :)

skoti79

Możesz wrzucić fote z bliska tej kratki?
Z tą rrejestracją za szybą nie ma problemu przy policji?
Ja myślałem,  żeby ją jak w evo zrobić :)

vtec

Cytat: Mustang w 07.04.2015, 19:07

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



muszę przyznać że chyba ładniejszego nie widziałem....
podkładka pod zderzak robi robotę. dobrze widzę że nakrętki na pomarańcz?
nic nie pisałeś, a widzę chyba siedziska od RSa w środku ;)
Ślicz Nmki, kilka groszy poleciało ... :)

PyRsHaL

Tą dokładkę to bezpośrednio od MS-Design brałeś czy można gdzieś w kraju?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

szaman696

Mega foka. Chyba najładniejsza jaką w ogóle widziałem. Zderzak, koła rewelacja

MichalST

Co tu mówić, cały efekt bomba!

Mustang, została Ci może sama ramka po dolnym grillu? Chętnie nabędę ;)

Mustang

Cytat: skoti79 w 07.04.2015, 20:54Możesz wrzucić fote z bliska tej kratki?
Z tą rrejestracją za szybą nie ma problemu przy policji?
Ja myślałem,  żeby ją jak w evo zrobić

Jutro zarzucę fotą ;)
Póki co testuje niebieskich ale znając życie kiedyś znajdzie się taki któremu to nie pasuje.


Cytat: vtec w 07.04.2015, 21:31muszę przyznać że chyba ładniejszego nie widziałem...
podkładka pod zderzak robi robotę. dobrze widzę że nakrętki na pomarańcz?
nic nie pisałeś, a widzę chyba siedziska od RSa w środku
Ślicz Nmki, kilka groszy poleciało....

Dzięki, doceniam :) Nakrętki są w złotej anodzie.
Jeśli chodzi o stołki to coś na wzór z RSa a konkretnie Corbeau RRS. Recaro CS były poza moim zasięgiem finansowym :D


Cytat: PyRsHaL w 07.04.2015, 23:23Tą dokładkę to bezpośrednio od MS-Design brałeś czy można gdzieś w kraju?

Dorwałem na allegro używkę.


Cytat: szaman696 w 07.04.2015, 23:33Mega foka. Chyba najładniejsza jaką w ogóle widziałem. Zderzak, koła rewelacja

Dzięki szaman ;)


Cytat: MichalST w 08.04.2015, 00:35Co tu mówić, cały efekt bomba!

Mustang, została Ci może sama ramka po dolnym grillu? Chętnie nabędę

Chętnie bym Ci dał ale praktycznie wszystko pocięte posłużyło do lepienia tego właściwego :D

sseebbaa1

Rzeczywiście auto ładnie prezentuje się.
Wyszła taka fajna "nabita" i przez to spójna sylwetka samochodu.

A rejestrację to spróbowałbym wygiąć w łuk (bez załamań) i założyć na boku zderzaka pod reflektorem à la EVO, tylko jakoś tak pokombinować, żeby żadna ramka nie wystawała i nie powiększała w ten sposób pola zasłanianego na zderzaku. Teoretycznie najlepiej byłoby mieć naklejkę z wizerunkiem rejestracji :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

GIZIU

Zdecydowanie najładniejszy ST-ek na forum a może i w PL :) Niech Ci do głowy nie przyjdzie montowanie spoilera z RS  :P

Mustang

Dzięki, takie komentarze napędzają do dalszych działań! :)

Cytat: sseebbaa1 w 08.04.2015, 07:44Teoretycznie najlepiej byłoby mieć naklejkę z wizerunkiem rejestracji

Teoretycznie to powinno być jak w USA i po sprawie :) Jeśli chodzi o wygięcie i umieszczenie jej na zderzaku to widziałem takie rozwiązanie i niestety jak w evo nie wygląda :D

Cytat: GIZIU w 08.04.2015, 09:11Niech Ci do głowy nie przyjdzie montowanie spoilera z RS

Możesz spać spokojnie już dawno sobie wybiłem to z głowy :) Ten spoiler pasuje tylko do szerokiej dupy RSa, w STeku wygląda śmiesznie :D

Następna partia fotek :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




bishop

Co tam masz napisane na środku konsoli? hehe...Rules for pasengers :evil: :evil: :evil:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

weksla

Kratka wymiata. Powinieneś rozpocząć produkcję ja napewno bym kupił:) A i ppkusiłbym się o zmianę logo RS z felg na ST. Pozatym kozak
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Mustang

Cytat: bishop w 08.04.2015, 17:49Co tam masz napisane na środku konsoli? hehe...Rules for pasengers

haha tak tak:D
1. No screaming or crying.
2. No touching buttons or levers.
3. Hold on!
:D

Cytat: weksla w 08.04.2015, 17:54Kratka wymiata. Powinieneś rozpocząć produkcję ja napewno bym kupił:) A i ppkusiłbym się o zmianę logo RS z felg na ST. Pozatym kozak

No od wczoraj już miałem pare ofert na kratki :D ale póki co jest to w fazie testów i sam nie wiem jak to się będzie zachowywało z czasem. Wiesz jak jest jest, to domowa samoróbka a ja nie chciałbym później czyjegoś gniewu że mu coś nie pasi lub gdzieś coś pęka a nie wykluczam takiej opcji przy tak dużej ingerencji w konstrukcje kratki.

skoti79

na FKP jest tutorial jak to zrobić. Niezła rzeźba, dlatego już od roku się zbieram :)