Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Prośba o pomoc dla mojego syna

weksla, 21.01.2014, 21:36 « poprzedni - następny »

weksla

Witam wszystkich.

W związku z tym że ponad pół roku temu dotknęło mnie straszne nieszczęście spowodowane chorobą syna, prosze znajomych użytkowników forum oraz tych nieznajomych pasjonatów marki Ford o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację Wojtusia. Za co z góry dziękuję i  pozdrawiam.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

weksla dawaj numer konta, bo nie ma sensu żebym (akurat ja) przekazywał 1%, bo po prostu moja działalność jakoś zadziwiająco nie wykazuje dochodu   :stupid: :stupid: :stupid:
Nie będzie więc u mnie nic do przekazania z PITu.

Ale inni niech wpisują w swoje PITy numer KRS podany przez Ciebie. To nic nie kosztuje!

POMOŻEMY!

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

marcin uk

Też chcę pomóc. Ale też nie pracuje więc 1% podatku nie będzie.

Także podaj na ogólnym proszę numer konta, paypal jeśli masz.

Sam mam synka 6 lat.



olo

poszło już dawno ,niech zdrowieje

weksla

Witam wszystkich.

W pierwszej kolejności chciałem podziekować wszystkim którzy w zeszłym roku przekazali 1% z podatku na leczenie i rehabilitację mojego synka.
W tym roku również chiałem prosić osoby które nie mają planów związanych z przekazaniem 1% aby podarowały go na dalsze leczenie i rehabilitację Wojtka.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps