Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Magnum grey kombi

wilhelm, 12.07.2010, 19:53 « poprzedni - następny »

T

Cytat: wojoo w 14.10.2010, 19:14
GejTomasza  :rotfl4:
Wojoogejera :crazysex:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

hahahah
A mi sie podoba najbardziej nr 4 cóż znów zboczenie w kierunku wąskości:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Znowu rozlałem herbatę przez te liczniki :D

T

Cytat: eng w 14.10.2010, 23:53
Znowu rozlałem herbatę przez te liczniki :D
To ile Ty masz tam tych herbat? :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

 :dance3: 8

yoseph

widzę że jest tu kilka osób zafascynowanych czarnobylem tak jak ja:) może pojechalibyśmy sobie pooglądać prypeć ???, kiedyś natknąłem się na ofertę biura podróży które organizowało 3dniowe wyjazdy w tamten rejon, niestety nie dałem rady zorganizować ekipy;/ każdy na hasło "czarnobyl", "prypeć"  spekał odrazu;)  jeden problem jest tylko, przepustkę na wjazd do strefy dostaje tylko autokar więc nici z fajnych fotek naszych steków :E

wilhelm

Wybrałem się dzisiaj na hamownię, wyszło 2.2tdci :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yoseph

Niestety na żadnym forum TDi nikt nie wypowiada się pochlebnie o żadnym oddziale vtecha;/ 
Jedno panujące przekonanie to "chcesz sobie poprawić humor? jedź do vtecha"  nie wiem ile w tym prawdy ale myślę że tylu ludzi nie może się mylić. Mój Tata wybrał się na chipowanie w dynosofcie w Tychach, ok gość miał praktycznie zwykły garaż, i wstawioną tam hamownię, cała otoczka nie robiła dobrego wrażenia, ale program jest pewny:) spędziliśmy tam chyba 4h. A za samym tunerem przemawia to, że wcześniej pisal programy w mastersie
Pozdrawiam

wojoo

Cytat: yoseph w 15.10.2010, 13:04
Niestety na żadnym forum TDi nikt nie wypowiada się pochlebnie o żadnym oddziale vtecha;/ 


i to coraz większe grono ma taką opinie ;)

« Dodane: 15.10.2010, 13:26 »

Cytat: wilhelm w 15.10.2010, 12:37
Wybrałem się dzisiaj na hamownię, wyszło 2.2tdci :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



taki "gift" od fabryki moze tylko oznaczac ze wtryski leją ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Cytat: wojoo w 15.10.2010, 13:26
taki "gift" od fabryki moze tylko oznaczac ze wtryski leją ;)

Dokładnie, każdy mi to powtarza :P w v-techu też to usłyszałem.

« Dodane: 15.10.2010, 13:47 »

Cytat: yoseph w 15.10.2010, 13:04
Niestety na żadnym forum TDi nikt nie wypowiada się pochlebnie o żadnym oddziale vtecha;/ 
Jedno panujące przekonanie to "chcesz sobie poprawić humor? jedź do vtecha"  nie wiem ile w tym prawdy ale myślę że tylu ludzi nie może się mylić. Mój Tata wybrał się na chipowanie w dynosofcie w Tychach, ok gość miał praktycznie zwykły garaż, i wstawioną tam hamownię, cała otoczka nie robiła dobrego wrażenia, ale program jest pewny:) spędziliśmy tam chyba 4h. A za samym tunerem przemawia to, że wcześniej pisal programy w mastersie
Pozdrawiam

Jak zrobię mody w silniku to porównamy wynik V-techa i Dynosoftu :)

yoseph

o właśnie i tu wreszcie będzie wiarygodne porównanie, nie opierające się na domysłach, tylko na liczbach. Czekamy:)

weksla

moim zdaniem, wtryski leją ok, ale o tym ze V-tech zawyża jak sugerujecie to się nie zgodzę niestety, a ponadto żadne TDI nie jest dla mnie autorytetem.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yoseph

A co jest dla Ciebie autorytetem? Ja tylko powtarzam to co przeczytałem na innych forach nie chcąc źle doradzić Tacie tunera. Przecież fora są po to żeby czegoś się dowiedzieć i nie wiem czemu ktoś stamtąd mial wprowadzać mnie w błąd. Żeby nie było: nie jestem wrogo nastawiony to v-techa, kiedy wilhelm zrobi porównanie wszyscy się dowiemy ile prawdy jest w tych wszystkich opiniach, wszystko będzie na papierze i wiesz co? mimo tego co przeczytałem gdzieś indziej mam nadzieję że wszystko okaże się bzdurą, bo do v-techa mam najzwyczajniej bliżej:)
Pozdrawiam

heko

..heh...śledzę te fora...od kiedy Tomek P. nie pisuje tam (2008r.) rozpanoszyli się na dobre...ale fakty są troszkę inne
...na jednym z forów wrzucono parę wykresów po moich modach...przyjechali następni...też wrzucili wyniki...rozgorzała dyskusja, że moja hamownia zawyża bo to "Vtech" itd...w końcu jeden dał się namówić na porównanie pomiarów z obciązeniówką maha...była umowa że jak u mnie wyjdzie więcej to pomiary gratis...
..no i lipa...u mnie wyszło ..............mniej, a gość więcej nie napisał :D

...a ja sobie dalej chipsuje :P...jutro mam następne....
Wypożycz FF RS 3 :D Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://gcscars.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.gcstuning.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/GCSTuning

weksla

Napewno nie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.tdi.pl
Nie jest dla mnie żadnym autorytetem.
Kiedyś tam sie zarejestrowałem i coś tam napisałem odnośnie silnika tdci, zostałem zrównany z błotem że tylko tdi power vag power itp Że on mają wszystko najlepsze i wogole szkoda gadać.
Cóż niestety na drodze zazwyczaj ucieram nosa b5 i prawie wszystkim b6

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps