Światła drogowe, przeciwgielne Mondeo / ST220

marcin uk, 04.02.2014, 22:45 « poprzedni - następny »

marcin uk

Chciałbym dobrać lepsze oświetlenie do mojego STeka i troszke sam nie wiem 5000k 6000k itd.

Czy możecie pokazać swoję autka jak "świecą" chodzi mi głównie o światła drogowe i przeciwgielne-przeciwmgłowe bo obie formy są poprawne ;)


Kolejna kwestia to jakie są żarówki w ST220 przedliftem w przeciwmgielnych H11 czy H7 ???

Chodzi mi o efekt bardzo białe oświetlenie lub delikatnie wpadające w niebieski. Chociaż preferuje krystaliczną czystą biel podobnie jak w ledach :)

marcin uk

nie ma to jak obszerna wypowiedz, ale ok :) sam juz wszystko zamówiłem ;) po montazu dodam fotki :)

T

Cytat: marcin uk w 04.02.2014, 21:45Czy możecie pokazać swoję autka jak "świecą" chodzi mi głównie o światła drogowe i przeciwgielne-przeciwmgłowe bo obie formy są poprawne
Nie ma sensu robić takich zdjęć, bo nic na nich nie będzie widać. Nawet gdyby ktoś wykonał je właściwie technicznie (komórką niewykonalne) to różne monitory nieco inaczej wyświetlają barwy więc nadal nic by nie było wiadomo. Pewną informację może dać tylko zdjęcie na którym będą dwa auta -- na zasadzie porównawczej.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club