Prośba o virtual

JAM, 05.03.2014, 16:05 « poprzedni - następny »

JAM

Witajcie,

Mam prośbę o virtual tuning. Znalazłem oldschoolowe felgi AZEV M 19" w rozsądnej cenie w Niemczech.
Interesują mnie dwie wersje: srebrna i czarna.
Na srebrną natknąłem się w necie :) Wygląda tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Czarną też znalazlem ale niestety na Stilo, stąd prośba jesli ktoś znajdzie chwilę żeby wrzucić te fele na mojego STeka będę wdzięczny!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


I jeszcze zdjęcie mojego ST220

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Z góry dzieki!
P.S. Ciekaw jestem waszej opinii - jak Wam się widzi taki oldschool w ST220? :) Cena za sztukę 118EUR. Być może jest szansa cuś utargować...

T

Cytat: JAM w 05.03.2014, 15:05stąd prośba jesli ktoś znajdzie chwilę żeby wrzucić te fele na mojego STeka będę wdzięczny!
Masz tak na szybko:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Cytat: JAM w 05.03.2014, 15:05P.S. Ciekaw jestem waszej opinii - jak Wam się widzi taki oldschool w ST220? Smiley Cena za sztukę 118EUR. Być może jest szansa cuś utargować...
Mi się to podoba — pasują stylem do auta.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

JAM

05.03.2014, 17:36 #2 Ostatnia edycja: 05.03.2014, 23:18 by JAM
Dzięki bardzo Tomasz! :)
No ja tez jestem zdania, że pasują. Wysłałem nawet maila do Niemiec. Odpisali mi, że wysyłka za free. Są dwie opcje albo srebrne ale rant nie jest polerowany albo czarny mat z rantem polerowanym. Tak sobie myslę, ze rant można samemu spolerowac a jak się zachce czarnych to można środek okleić PlastiDipem :)

linkgrabber

tyle, że jak rant będzie polerowany fabrycznie to pewnie będzie na nim jakaś powłoka, coś w stylu bezbarwnego lakieru. Tak jest w przypadku moich Ronali ;) A jak sam wypolerujesz to będziesz musiał to odświeżać i dbać ;)

yayko

a ktoś mógł by mi czerwony mat na felgi dać? z zakrytymi napisami i bez?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.