[S-Max] czarnuch ST - autobus pośpieszny

custom, 09.03.2014, 00:37 « poprzedni - następny »

custom

Narescie

Nowe felgi nowy lakier nowe dekielki nowe pierscienie centrujace
Czyli nowe obuwie  :evil:

Im loving it ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


sseebbaa1

Ślicznie!
Wydaje się, że kanciastość ramion pasuje do "ostrej" sylwetki S-Maxa!
Chociaż czekam na lepsze zdjęcia w świetle dziennym, no i z pokazaniem całej budy.

Dbaj o te felgi w trakcie parkowania, bo wystające ramiona są ekstremalnie narażone na krawężniki zwłaszcza przy parkowaniu równoległym (tzw. zatoczka).


ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

custom

Felgi zabezpieczylem powloka kwarcowa opti seal opti 2.
Oj bede dbal jestem mega zadowolony z efektu lepsze
foto moze po korekcie samochodu niebawem :)

MAG

31.03.2015, 23:37 #183 Ostatnia edycja: 31.03.2015, 23:39 by MAG
Cytat: bishop w 31.03.2015, 17:37
Jak święcą to jest całkiem ok, jak się wyłączy je to hm...
Mam podobne zdanie...

A felgi - jednym słowem "MIODZIO!!!!"
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

TAM

Cytat: custom w 31.03.2015, 17:44tylko w s-maxie temat nie przejdzie brak homologacji
custom, jak to? Ja mówię o takich z homologacją. Czyżby S-Max mial fabryczne halogeny tak niefortunnie rozstawione, że nie spełniają kryteriów wymiarowych?

MAG

W S-Maxie w halo są zintegrowane również postojówki.

U mnie w Szwecji jest dozwolona jazda w ciągu dnia na halo zamiast na mijania i dlatego planuję założyć w końcu układ DRL tak, żeby jako dzienne halo świeciły na 30-50% mocy ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

custom

Tam
Kupisz zintegrowane drl + postojowka ale przednia szybka przeciwmglowego jest po skosie musisz ja zostawic czyli wbudowujesz w ori swiatlo zintegroany zestaw sa teoretycznie sprzedawane zestawy za okolo 500 juz przerobione.
Mozna tak zrobic tylko na przedniej skosnej szybce nie ma wybitej homologacji a wg diagnosty i panow policjantow jakosc moc kierunkowosc swiatla traci parametry przez druga powierzchnie  co skutkuje utrata homologacji na takie rozwiazanie.


custom

12.04.2015, 17:05 #187 Ostatnia edycja: 12.04.2015, 19:36 by custom
Umylem nawoskowalem

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


sseebbaa1

Felgi wyglądają jakby były z Nissana GT-R!
Super.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

snafu

Też mi się takie fele podobają, gdzie środku się mocno zapadają.

MAG

Felgi sa zajebiaszcze.
Pomimo ze to tylko 18-tka, to i tak wyglądają zabójczo - w dużej mierze dzięki małemu ET...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Mustang

felga pasuje bardzo ładnie ;)

custom

do szybkiego mycia poszło ;)

Szybkie mycie i woskowanie
deratyzacja ;) - PRICKBORT 124 MAC , tenzi prix
Umyty -
piana aktywna - Shiny Garage Fruit Cherry Snow Foam
szampon - Mainz Passion
wysuszony - 2 x lfluffy dryer
odtłuszczony - ipa / zmywacz silikonowy
Natarty - Soft99 Dark & Black Wax
spryskany - opti seal
Opony - wyczyszczone apc - zabezpieczone autoglym tyre dressing
felgi zabezpieczone - Mainz Limbo + BSD

Natomiast mam prośbę możecie sprawdzić jakie macie akumulatoryw swoich samochodach chodzi o pojemność , w moim samochodzie siedzi  80ah na 780 teoretycznie powinien być 60 ah na 520 .
Robiłem kilka testów aku( przy okazji dokładania drl )  i wg testera stan dobry + naładuj ( niedoładowany )
Czasem postoi 40min z otwartymi drzwiami i zapala sie komunikat o rozładowanym aku.
Jeżdżę przeważnie po mieście powiedzmy około 20 min  w cyklu od odpalenia ładowanie książkowe.

Sprawa nic pilnego natomiast jak trzeba to wymienię na YUASA 60ah 550 mam taki na stanie u siebie w serwisie.
Jakieś rady


MAG

Jak patrzę na ten pięknie wyczyszczony autobus, to mnie załamuje widok mojego...

No i stan mojego lakieru...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

custom

s-max a oświeciło - nowy zestaw świateł podświetlania tablicy oczywiście z homologacja

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Teraz z dokładką muszę uważać na krawężniki  ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Wracam do dylematu

kupić ?
1. ecu spacer - podobno coś daje tylko musiałbym pogrzebać z obudowa ktoś ma zamontowany , jakieś wrażenia ?

2. DV - moje ori chyba sprawne - jakie korzyści

3. czy lepiej sobie drzwi wygłuszyć  8)