[Mondeo] Ford Mondeo MK3 ST220

yayko, 11.03.2014, 22:49 « poprzedni - następny »

yayko

Bo to warszafka je :)

yayko

29.09.2014, 17:10 #76 Ostatnia edycja: 30.09.2014, 09:46 by yayko
dziś jadę po resztę rzeczy do ST obudowy halogenu i jak będzie to zaślepkę progu :)
i zrobię parę fot :D

« Dodane: 29.09.2014, 21:50 »

Obudowy halogenów kupione i w kręcone na wkręty :) teraz się zastanawiam na co zaślepki progów wkleić :)

« Dodane: 30.09.2014, 09:45 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 30.09.2014, 09:46 »

tylko odświeżyć i będą idealne :D

yayko

Wczoraj chciałem zamontować przednie zaślepki progów lecz kupiłem na tył jak by ktoś chciał to pisać :)

yayko

Dziś wpadła nowa szyba przednia wymieniona w NORDGLASS,
oraz wyczyszczona wkładka K&N i przy okazji zamówiłem wkładkę PIPERCROSS :)

wild_weasel

Czemu zmieniasz K&Na na Pipercrossa? Czy może chcesz mieć dwie? :) Nie pasuje Ci dźwięk?
(Gdybyś sprzedawał którąś, to wiesz... ;)  ).

yayko

Wcześniej w 206 s16 miałem i wydaję mi się że więcej oowietrza dostaje :)

T

Według testów to są różnice bez znaczenia, widziałem nawet takie, w których najlepiej wypadła papierowa. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

zajc

Cytat: yayko w 29.09.2014, 17:10teraz się zastanawiam na co zaślepki progów wkleić
Kupiłem do swojego ST220 dwie nowe zaślepki, mają one specjalne zabezpieczenie "antyzgubieniowe" (tak jakby linka plastikowa od zaślepki kończąca się strzałką, którą wkłada się w otwór progu), zakładając moje zauważyłem, że wchodzą dużo ciaśniej niż te, które miałem już wczesniej, sądzę że nie ma opcji na ich zgubienie ale...dla pewności w miejscach "trzymania" zaślepki z progiem nałożyłem po małej kropelce silikonu tak, aby można bylo w razie potrzeby bezproblemowo je zdjąć;-)

yayko

15.10.2014, 12:30 #83 Ostatnia edycja: 15.10.2014, 12:32 by yayko
zobaczymy :)
dziś przyszły emulatory, bo w poniedziałek będą wycinane katy i zobaczymy co z tego wyniknie :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 15.10.2014, 12:32 »

Cytat: zajc w 15.10.2014, 12:29
Kupiłem do swojego ST220 dwie nowe zaślepki, mają one specjalne zabezpieczenie "antyzgubieniowe" (tak jakby linka plastikowa od zaślepki kończąca się strzałką, którą wkłada się w otwór progu), zakładając moje zauważyłem, że wchodzą dużo ciaśniej niż te, które miałem już wczesniej, sądzę że nie ma opcji na ich zgubienie ale...dla pewności w miejscach "trzymania" zaślepki z progiem nałożyłem po małej kropelce silikonu tak, aby można bylo w razie potrzeby bezproblemowo je zdjąć;)

a gdzie kupiłeś zaślepki i w jakiej cenie bo potrzebuje dwóch na przód bo Pan mi przysłał złe..

sseebbaa1

Zajc - i jak możesz to pokaż na zdjęciach ten patent z silikonem na zaślepkach. Na pewno się przyda, bo one często się gubią.
Najlepiej załóż nowy temat w dziale Jak to zrobić? żeby każdy mógł to znaleźć.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

zajc

Cytat: yayko w 15.10.2014, 12:30
zobaczymy :)
dziś przyszły emulatory, bo w poniedziałek będą wycinane katy i zobaczymy co z tego wyniknie :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 15.10.2014, 12:32 »

a gdzie kupiłeś zaślepki i w jakiej cenie bo potrzebuje dwóch na przód bo Pan mi przysłał złe..
Zaślepki zamawiałem w serwisie Boscha, ten z mojej miejscowości specjalizuje się zwłaszcza w marce Ford, oczywiście nie obeszło się bez pomyłki, po nr VIN sprawdzali i zamówili złe, dopiero w drugim podejściu się udało, płaciłem dokładnie 102 zł za sztukę (ta sama cena na przód i tył), są pokryte podkładem, gotowe do malowania.
Cytat: sseebbaa1 w 15.10.2014, 15:53
Zajc - i jak możesz to pokaż na zdjęciach ten patent z silikonem na zaślepkach. Na pewno się przyda, bo one często się gubią.
Najlepiej załóż nowy temat w dziale Jak to zrobić? żeby każdy mógł to znaleźć.
Ze zdjęciami będzie problem bo zaślepki juz założyłem a nie chce znowu tam grzebać. Sseebbaa1, sądzę że silikon nie był potrzebny bo weszło to bardzo ciasno, oczywiście gwarancji nie daję, zobaczymy jak to się sprawdzi w zimowych warunkach, jak odpadnie to teoretycznie powinna wisieć na tym zabezpieczeniu o którym pisałem wcześniej. Zrobię autem troche kilometrów i jeśli patent się sprawdzi postaram się założyć nowy temat i opisać wszystko najdokładniej jak mogę :D

sseebbaa1

Cytat: zajc w 19.10.2014, 21:55płaciłem dokładnie 102 zł za sztukę
A ja w ASO na zaślepki progów otrzymałem 15% rabatu i wyszło 82 zł za jedną sztukę :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

yayko

20.10.2014, 21:07 #87 Ostatnia edycja: 20.10.2014, 21:10 by yayko
Ford odebrany z DreamGarage :) stare katalizatory były dziurawe jak sito :)
Zostały zrobione de-cat'y z kwasówki owinięte bandażem termicznym i zamontowane emulatory :) dźwięk jest mega :)

wild_weasel

Cytat: yayko w 20.10.2014, 21:07dźwięk jest mega Smiley
Podzielisz się jakimś nagraniem? :)

yayko

20.10.2014, 22:49 #89 Ostatnia edycja: 21.10.2014, 19:48 by yayko
Coś tam się nagra :)

« Dodane: 21.10.2014, 19:48 »

na razie taki bo jest mała nieszczelność ale jutro będzie poprawione i wrzucę filmik jaki trzeba :D
to musi wam wystarczyć :D
[yt]dELjdekDJSE[/yt]

« Dodane: 21.10.2014, 19:48 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=dELjdekDJSE&feature=youtu.be