[Mondeo] Ford Mondeo MK3 ST220

yayko, 11.03.2014, 22:49 « poprzedni - następny »

wild_weasel

Noo, sympatycznie jest, w szczególności na wolnych obrotach słychać to, czego w ST220 w serii brakuje - rasowe niskotonowe brzmienie :) Czekam na lepsze nagranie!

bishop

Cytat: yayko w 20.10.2014, 21:07Zostały zrobione de-cat'y z kwasówki owinięte bandażem termicznym i zamontowane emulatory
To są jakieś firmowe de-caty? Czy "custom". Jakaś imitacja katów? Czy nie boisz się przeglądów :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

yayko

Firmy DreamGarage :) przeglądy to najmniejszy problem :)

yayko

Wczoraj został poprawiony wydech bo miał mała dziurę :)  i obroty strasznie falowały okazało sie że przewód od podciśnienia spadł :) teraz pięknie zbiera się od dołu :) 

yayko

ostatnie foty na SET'up lato :) jutro już zima wpada :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


wild_weasel

Kurde, patrzę, że masz jeszcze mniej jasnych elementów niż ja (bez listew na przednim i tylnym zderzaku) i do ciemnego auta układ jasne felgi & jasne relingi wygląda idealnie :up: ! Ba, nawet kierunki boczne masz ciemne...
Czemu tak wcześnie pakujesz zimowe opony? Czy może w Warszawie to wcale nie wcześnie? :) Wrzuć fotkę na nowym zestawie.

yayko

01.11.2014, 13:26 #96 Ostatnia edycja: 01.11.2014, 13:27 by yayko
Jeszcze lato jeździ, ponieważ się nie wyrobiłem do wulkanizatora :)
W taką pogodę federal już nie jest taki dobry :) a że teraz mieszkam pod Warszawą 5km :) to tu już czuć że zima idzie :)

« Dodane: 01.11.2014, 13:27 »

Kierunki to koszt 22 zł :)
I cieszę się że się  podoba :)

yayko

Teraz wyglądam jak zwykłe mondeo :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


sseebbaa1

No jest dramat! :D

Wydaje mi się, że już lepiej ST wyglądałby na czarnych stalowych felgach. Wtedy przynajmniej felgi zlewałyby się z oponami i z kolorem nadwozia, a dzięki temu koła nie raziłyby tak swoją maleńkością :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

wild_weasel

Seba, też tak to sobie tłumaczyłem, ale ta autosugestia nie działa :) Jednak wybrałem felgi aluminiowe zamiast stalówek na zimę. Można trafić coś, co jednak wygląd poprawi, choć oczywiście do eSTeka nic poza orginalnymi 18" nie pasuje :)

yayko

Ale jaka wygoda na 16' :) dostałem je od poprzedniego właściciela i niby był pomysł żeby ns zimę 18 kupić, a tak pójdą do renowacji :)

weksla

Najlepszy wzór 16'' jaki kiedykolwiek wypuścił FORD. Mam takie same. Dla nie wtajemniczonych mieszczą się do nich zacisko ASBO z foki st
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

Te ledwo wchodzą na serię:)

MAG

Cytat: wild_weasel w 10.11.2014, 12:51
... choć oczywiście do eSTeka nic poza orginalnymi 18" nie pasuje :)
IMHO bzdura - jest cała masa felg, które wygladają lepiej na Mondku niz standardowe eSTekowe felgi.

Śmiem twierdzić, że moje Borbety CA, albo jeszcze lepiej felgi które obecny właściciel wsadził do mojego byłego ST220 zdecydowanie poprawiały wygląd tego w porównaniu do seryjnych kółek, że nie wspomnę o kilku modelach Tomasonów czy też mnóstwie innych fajnych felg od różnych producentów.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wilhelm