Instalacja zestawu Video mondeo mk3

Sebeek, 21.03.2014, 22:16 « poprzedni - następny »

Sebeek

Witam Panowie
chciałbym prosić o pomoc odnośnie instalacji zestawu monitorków w zagłówkach do forda mondeo mk3, mam tak owe jak i zarówno potrzebne do nich DVD, brakuje mi kabli i wejścia RCA z wyjściem na słuchawki montowanego w miejsce tylnej popielniczki ale to już szczegół. Monitorki mam w jasnej skórze tak jak i oryginalną tapicerkę w aucie, ale ze względu na jej stan monitorki będą zakładane bez rozcinania foteli. Potrzebuję widzieć czy jest możliwość kupienia gdzieś końcówek które podłącza się do tych zagłówków i z tyłu odtwarzacza DVD dodatkowo prosiłbym też jeżeli ktoś ma o podanie jakiegoś szczegółowego schematu wprowadzeń wyjść i wejść takiego zestawu celem odpowiedniego połączenia tego. Oryginalne kable łączące razem z tym wejściem RCA i wyjściem na słuchawki, jak wnioskuje to kosmiczne koszty, zestaw i tak nie będzie oryginalny więc raczej sam będę się brał za majstrowanie. proszę o pomoc w temacie, być może przyda się również i innym osobom
pozdrawiam

Sebeek

nikt z Panowie nie ma tak owych schematów? A czy byłby ktoś w stanie "przedzwonić" miernikiem wtyczki kabli miedzy DVD a monitorami oraz miedzy wejściem RCA a odtwarzaczem i zrobić rysunek poglądowy wtyczek na końcu i ich podłączeniem?
pozdrawiam