Propozycja nazwy imiennej tablicy rejestracyjnej

Cinkciarz, 14.07.2010, 23:53 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

14.07.2010, 23:53 Ostatnia edycja: 15.07.2010, 10:07 by Cinkciarz
Witam zastanawiam się nad imienną tablicą rejestracyjną i nie mam pomyslu na nazwe początek rejestracji będzie: K0 ......

o poważne propozycje z góry dzięki. Maxmalna ilość znaków to 5 liter!
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 14.07.2010, 23:53
zastanawiam się nad imienną tablicą rejestracyjną i nie mam pomyslu na nazwe początek rejestracji będzie: K0......
Może K0 CZKODAN?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

bd77


Bajek

K0 MAREK :)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

KLUSEK


Polarny

K0 MANDAT - będzie łatwiej każdemu zapamiętać jak coś źle zrobisz.

Osobiście nie brałbym tablicy imiennej.
Po co wybijać się z tłumu? Ponadto gdyby przypadkiem np. gdzieś coś zrobiło Ci foto i część rejestracji byłoby nieczytelne, to  w przypadku takiej tablicy łatwo dorobić resztę. Takie moje zdaniem. Osobiście wolałbym ten 1000 zł wsadzić np. w nowy IC,  czy cokolwiek do autka.

Cinkciarz

Cytat: Polarny w 15.07.2010, 14:24
K0 MANDAT - będzie łatwiej każdemu zapamiętać jak coś źle zrobisz.

Osobiście nie brałbym tablicy imiennej.
Po co wybijać się z tłumu? Ponadto gdyby przypadkiem np. gdzieś coś zrobiło Ci foto i część rejestracji byłoby nieczytelne, to  w przypadku takiej tablicy łatwo dorobić resztę. Takie moje zdaniem. Osobiście wolałbym ten 1000 zł wsadzić np. w nowy IC,  czy cokolwiek do autka.

mandat jest na 6 liter a max ma byc 5 znaków
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Polarny

To w takim razie coś bardziej dwuznacznego:

K0 CHAM

Uniwersalne, ponieważ albo ktoś będzie czytał kocham, albo po prostu cham (-:

wojoo

Cytat: Polarny w 15.07.2010, 14:24
K0 MANDAT - będzie łatwiej każdemu zapamiętać jak coś źle zrobisz.

Osobiście nie brałbym tablicy imiennej.
Po co wybijać się z tłumu? Ponadto gdyby przypadkiem np. gdzieś coś zrobiło Ci foto i część rejestracji byłoby nieczytelne, to  w przypadku takiej tablicy łatwo dorobić resztę. Takie moje zdaniem. Osobiście wolałbym ten 1000 zł wsadzić np. w nowy IC,  czy cokolwiek do autka.

dokladnie, albo komus zajedziesz badz przyrysujesz auto i bardzo latwo bedzie zapamietac taka rejestracje
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng


wojoo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: Polarny w 15.07.2010, 14:24
Po co wybijać się z tłumu? Ponadto gdyby przypadkiem np. gdzieś coś zrobiło Ci foto i część rejestracji byłoby nieczytelne, to  w przypadku takiej tablicy łatwo dorobić resztę. Takie moje zdaniem. Osobiście wolałbym ten 1000 zł wsadzić np. w nowy IC,  czy cokolwiek do autka.
Dokładnie, po za tym zdarzają się też osoby, które mogą zgłosić fikcyjne wykroczenie z czystej złośliwości. Taka tablica jest moim zdaniem dobra do trzeciego auta, którym toczymy się powoli w weekendy po mieście i ma dobrze wyglądać, do takiego używanego na co dzień na pewno bym takiej tablicy nie założył.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

K0 MENDA  :D
K0 TEK
K0 METKA
K0 LEBKA
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Cinkciarz

22.07.2010, 09:35 #13 Ostatnia edycja: 22.07.2010, 12:21 by Cinkciarz
jeszcze jakieś propozycje?

moze byc jeszcze

K0 PYTKO     :D


Mój typ to będzie;

K0 NESER                               !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

hashenty