[Mondeo] MKIII 2.2 TDCi ST [qualin]

qualin, 07.04.2014, 19:30 « poprzedni - następny »

yayko

Wszyscy na tym forum prawie coś  robią  żeby  Żony  się  nie pokapowały :)

Tigerbart

Cytat: yayko w 21.05.2015, 21:07
Wszyscy na tym forum prawie coś  robią  żeby  Żony  się  nie pokapowały :)

Dokładnie :) ja szybko zmieniłem koła, natomiast nie wiem jeszcze jak "przemycę" wydech przelotowy z nierdzewki.

qualin

Powiedz ze dziura się zrobiła i nie masz kiedy jechac pospawac :P

Przyszedł decat od heko to powiedziałem mojej ze to nowy tłumik bo stary dziurawy jest :P

Tigerbart

A jak zawita gwint to będę musiał ściemniać, że NIVO mi padło, a nowe amorki są po 2000zł sztuka ;)

qualin

Eee ja przygotowałem bajkę ze nowe letnie opony są sztywniejsze :P myślę,  że przejdzie :P

TAM

No przecież to prawda, żadna bajka :-)

qualin

Cytat: TAM w 21.05.2015, 22:11
No przecież to prawda, żadna bajka :)
W porównaniu do poprzednich letnich. Na szczęście moja tak sporadycznie jezdzi ze mną ze się nie skapnie :P

Tigerbart

Cytat: qualin w 21.05.2015, 21:24Powiedz ze dziura się zrobiła i nie masz kiedy jechac pospawac Tongue

Skoro można jeść spleśniały ser, pić stare wino i jeździć autem bez dachu, to można się przyzwyczaić do dziurawego tłumika  :P

qualin

23.05.2015, 12:05 #173 Ostatnia edycja: 23.05.2015, 20:29 by qualin
No dobra pojezdzilem trochę i jednak jest sztywniejsze to zawieszenie niż z ST, ale w miarę komfortowe :)
Z oponami mam czeski film. Z Austrii do Katowic doszly obie paczki 19go. Dwie opony do mnie dotarly, a dwie zaginęły. System pokazuje, że są w Katowicach. W Katowicach nie wiedzą gdzie są opony. Od 3 dni wisze na telefonie i mailach z DPD i nikt nic nie wie. Każą czekać :/ masakra jakas.

« Dodane: 23.05.2015, 20:29 »

Musialem zalozyc dwie stare opony do czasu, az tamte sie nie znajda.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko

Super wyszło  :)

SAGAL

o fuck super to  wyszło  daj namiary  na dokładny ten kolor
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

snafu

Jest dobrze :)

qualin

Cytat: SAGAL w 23.05.2015, 21:58
o fuck super to  wyszło  daj namiary  na dokładny ten kolor

Ja kupuwalem tutaj. Sprawdzony sprzedawca, wiec mozesz smialo od niego zamawiac ;)

czarny jako baza: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/plastilak-plasti-lak-plynna-guma-czarny-warszawa-i5011203966.html
niebieski metalizer na wykonczenie: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/plastilak-plasti-lak-metalizer-niebieski-wawa-i5036239593.html

Metalizery sa tez w innych kolorach dostepne :) moze jutro podjade na myjnie i zobacze jak ten plastilak wytrzyma cisnienie :P

Maly

No nie zapowiadało się,  ale teraz jest grubo ; D

SAGAL

a ile puszek zmarnowałeś na to wszystko ? i jak zabezpieczałeś opony  czy puste fele malowałeś
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback