[Focus] ST MK2 pomaranczowy diabel by thomas

thomas198, 13.04.2014, 22:36 « poprzedni - następny »

skoti79

Thomas killer jesteś :).  Trzymam kciuki za jutrzejszy wynik.

weksla

Heheh musi byś dobrze:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

vtec

no to sąsiedzi Heka będą mieć jutro ciężki dzień :)

Leny v50

Jak wyszło???  czy coś jakiegoś psikusa narobiło

Tigerbart

No właśnie nie ma żadnych wieści!

skoti79


thomas198

Za kilka dni troche info , powiem tak ze była reanimacja foki.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

skoti79

Nieźle, napięcie rośnie...

thomas198

OK , mam trochę info dla wszystkich którzy śledzą mój profil ,
A wiec na hamowni była mała przygoda z jakiego powodu nie powiem , ale mogę powiedzieć ze rozpadły się tłoki RSowe , foka nie została z hamowana i pojechała do warsztatu na lawecie .Po tej przygodzie było duże spustoszenie w silniku , tłoki do wymiany , głowica do remontu 12 zaworów krzywych wszystkie gniazda do frezowania , turbina do kompletnego czyszczenia aluminium z tłoków przykleiło się wszędzie , do tego trzeba było kupić nowa uszczelkę pod głowicę , nowy olej valvoline 5w50 , pracy trochę z tym było ,trzeba było rozebrać silnik z góry i z dołu , ale poszło dosyć szybko w poniedziałek wieczorem po zdarzeniu góra silnika była już rozebrana wtedy oceniliśmy szkody SPUSTOSZENIE !!!! W wtorek o 14 zamówiłem tłoki JE pistons w JW racing w środę o 11 były już u nas , głowica tez poszła w wtorek do remontu dostałem ja w czwartek o 18, w miedzy czasie zamówiliśmy inne potrzebne  części ,  w piątek około 20 foka odpaliła bez problemow . Do teraz przejechałem już ponad 2000 km i jak na razie wszystko ok oczywiście doładowanie ustawiłem na 0,3 taki kaganiec na dotarcie. Dodam ze wkładka wszystko wytrzymała i tuleje cylindrów nie ucierpiały wiec jest to mod warty przemyślenia dla ST po wyżej 300KM i RS po wyżej 400KM oczywiście w rsie po wyżej 400 lepiej wymienić tłoki i korby . Kilka fotek

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Nowe tloki

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Powrot z DV przed turbo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

weksla

Bogato:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Maly

Kosztowna przygoda ;/ ważne że teraz jeździ ;]

Leny v50

wygląda to identycznie jak u znajomego w v40 t4 wtryski nie dolały nie miały pełnej sprawności około 8% różnicy było  i poszedł tłok... gratulacje za wytrwałość ... kupa kasy raz jeszcze masakra ..... 400+ życzę

TAM

Leny, wiem że masz dobre intencje, ale nie pognębiaj thomasa takimi życzeniami... Ma być 500+ :-)

Leny v50

Cytat: TAM w 18.09.2015, 22:35
Leny, wiem że masz dobre intencje, ale nie pognębiaj thomasa takimi życzeniami... Ma być 500+ :)

O nie .. sory za czarnowidztwo ;P

snafu

Szkoda faktycznie. To już gruby mod, nie było wyjście z serii, strojenie małymi kroczkami w górę od dobrego podlania powinno iść. Ale będzie dobrze. Myślę, że tu zdrowe 450+ przy FWD będzie też bardzo fajne, naturalnie 500+ życzę.
Generalnie to co Tomek robi, to kawał dobrej roboty Jak wszystkie rozwiązania sprawdzi dobrze przy większym przebiegu, a ja ze świnką się ogarnę, jadę do niego na modzenie S-maxa :)