Focus rs ultimate green 2.5 t :-D

carlosc, 26.04.2014, 18:27 « poprzedni - następny »

vtec

u mnie chyba podstawowy mankament to ori wydech, reszte gratów mam takie same, a wynik 355KM, moment zbliżony do Twojego. Jak pracuje turbo przy spokojnej jeździe, przy przyspieszaniu nie szarpie odpuszczając gaz?
Graty.

carlosc

nic nie szarpie wszystko jest ok wchodzi na polowe czerwonego wskaznika :-) vtec jak chcesz na priw o program :-) bo juz drugi rs na nim jezdzi i wszystko super :-) kumpel tez ma ori wydech ale bez kata i tlumika srodkowego i ma 377km na tym programie plus air tec :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

fabio210

Jak na gotowca bardzo ładny wykres.

carlosc

No jest ok :-) kolega ma 3 opcje 350 380 i 420km soft tylko przy tym ostatnim musza byc grube mody :-D
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

fabio210

Grube tzn? Pewnie hybryda, wtryski 550, itp

weksla

Ponad 400 przy ori silniku to juz ryzyko. Wg mnie.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fabio210

Ale u krisa to hula, nawet bardzo dobrze, ale on chyba jeszcze coś tam ma pomodzone.

borocds

400kucy w jednej osce?? z calym szacunkiem ale do wykorzystania ta moc raczej od 150km/h w góre...

Wydaje mi się, że od 0- 100 czy będziesz mieć 330, 350 czy 400 nie ma już aż tak wielkiego znaczenia
A żeby faktycznie wykorzystać 400 w przedniej ośce startując od zera to trzeba być prze ch...kierowca i z laciami hmmm slickami?

Normalne drogowe kapcie nie dadzą rady skleić się z asfaltem... takie moje zdanie...

PS>
Ostatnio startnąłem z imprezą 250km, od 0-100 bez szans byłem, później zacząlem "lekko" doganiać ale jak to sie mówi, pewnie pipa a nie kierowca rajdowy ze mnie :)

weksla

Moc o 60 koni mniejsza (zakładające że masz serie) i nie mogłeś go dojść? Rozumiem na starcie, ale od powiedzmy 100km/h to chyba taka impreza 250ps zmięknie?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

borocds

od 100 tak jak pisalem, juz zacząlem dochodzić ale nie było miejsca i drogi by ją zabrać, startnelismy ze swiatel i do następnych był zbyt krótki dystans...

Niestety ale nie mamy sie co oszukiwać, przy seryjnych kapciach i mocą powyzej 350 zabawy ze startem od 0 w góre są nieREALNE...

Pamiętam jedno ze szkoleń z firmy jakie mieliśmy na torze pod warszawą, mieliśmy do zabawy fiesty ST 185km i kumpel swoją a3 w quattro 160km był, kto by nie startował quattro na początku odchodził, później fieściny doganiały...

vtec

jak jest mokro,śnieg to ze startem może i lipa, swoją Tribeca objadę RSa w trybie sport, ale jak jest sucho to auta o zbliżonej mocy i mniejszej nie mają najmniejszych szans ... niejednokrotnie sprawdzone ;)

steveno

ośka to oska trzeba wiedzieć kiedy warto się ganiać a wstydu nie najeść heheh st z r-ką wv na mokrym i tak po dupie dostałe że szok ze świateł ,ale na sychym za gtr-em i m5 nadąrzałem:)
Do przodu!!!

carlosc

powiem tak macie troche racji ale jak jest dobry kierowca i ogarnia fure to nawet auto ponad 200koni 4x4 na suchym foka objedzie szpera jest wiadomo na 1ce i 2ce trzeba w miare spokojnie na 3ce but ,u mnie teraz na 4ce mieli na mokrym :-D ale jestem zadowolony bardzo :-) boro pamietam wisze flache wygrales wypijemy :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

weksla

Potwierdzam na 4 mieli. Jak jest slisko to i na 5 mieli
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

...przy takim momencie to z 2b można od razu na 6b zapiąć ...na 6 już nie mieli  :stupid:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !